w33a_artwork.jpg
Obraz080.jpg
Obraz008.jpg
Ceeport_Label__1_ezr.jpg
DSC05084.jpg
product_img_54_250x500.jpg
OMLOUVÁM SE. PROSÍM, ODPUSŤ MI. DĚKUJI TI. MILUJI TĚ.
„Aloha wauia oe. Ua kaumaha au. E kala mai `oe ia`u. Mahalo.“

Ať radost a láska proudí z Prvotního Božského zdroje ke každé živé bytosti v celém Stvoření, ať proudí mezi všemi navzájem a ať proudí zpět k Božskému zdroji. Ať se tak stane.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

H O ´O P O N O P O N O - havajské učení o lásce k sobě a tím ke všemu a všem.

Je to čisté vědění a vidění, které harmonizuje život lidem, kteří je praktikují.
stažený soubor (2).jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
stažený soubor (2).jpg
                                                           


                                                                          V í t á m   v á s
                                                                            "Největší a jediné bohatství se nachází v našich srdcích."

                    "Ten, kdo nevěří na zázraky, nikdy je neuvidí. Ten, kdo na ně věří, celý jeho život bude jedním velkým zázrakem." 

                                                                                                                                      autor citátů: Marie Michalcová
IMG_7644.JPG
IMG_7678.JPG
IMG_7869.JPG
                                                                                   A l o h a   K e   A k u a      -      B ů h   j e   l á s k a
Paprsek lásky

Paprsek lásky

velikost 55x55cm, cena 3500,- Kč...Víš, když v myšlenkách se Mnou jsi a přemítáš,, úsměv na rtech mám. Energii z paprsku lásky nabíráš... stále k tobě namířen je, naladit se můžeš, zůstaneš ve světle, ne ve tmě. Paprsek lásky ke každé živé bytosti míří, jen lidé vědomě vše sledují, jiné bytosti žijí se Mnou v souladu a přemýšlet o Mé lásce k nim nemusí. Člověk o Mně stále pochybnosti má, i to je dobře, ať si všechno prozkoumá, nakonec zjistí že nic neví... že Mé Stvoření je řeka neprobádaná a nekonečná. Řeka plná světla, radosti a lásky, řeka, ve které život proudí a pulzuje, nikoho ve Stvoření stagnace netěší, tedy ani Mně. Až se Domů vrátíš, tehdy pochopíš kam všichni směřují a kdo Jsem. Jsem Světlo, Jsem Láska, a Mé pravé jméno je...Jsem který Jsem.
Zrození anděla

Zrození anděla

Cena: 3000,- Kč...Z mohutného proudu energie a lásky mě stvořil Bůh sám, z vesmírné galaxie Nód k vám promlouvám. Mohutnou sílu máte i vy lidé, máte ji, jen sobě nevěříte. Jste Božská stvoření tak jako já, zrodili jste se z lásky, z Boha ve hvězdách. Hvězdy jsou vaši přátelé, a rodina jsme my, vaši Andělé.
Zářící duše

Zářící duše

Cena: 2000,- Kč...Zářící duše má, tvou duši i tělo zahřívá. Tvá duše se tetelí, tvá duše se veselí, tvá duše je svá. To vše - zažívá duše má i tvá. Duše jsou sestry spřízněné, navěky věků žijící, vědí, že se opět v Nebi setkají s láskou k sobě hořící.
Perla z oceánu

Perla z oceánu

Cena: 3.000,- Kč...Já, perla z hlubokých vod oceánu, světlo světa spatřila. Není to tak dávno, co Země perlu, moji sestru, ze svých útrob zrodila. Zářím nad vodami všemi, osvítím moře, Nebe i Zemi. Rozevřete náruč lidé, nesu poselství důležité. Čistá voda k žití na Zemi je třeba, vždyť to víte, voda je bytost, voda je bytost živá. Mých jedenáct sester, v moři čeká na zrození zas, předají poselství až přijde čas. Slyšte lidé: " I my jsme bytosti živé"
Poselství perel

Poselství perel

Cena: 2.500,- Kč...Jedenáct perel na svět se vynořilo, před nedávnem se o tom hovořilo. Jedenáct perel ví, jaké poselství vypoví. Do vašeho srdce poselství se vryje, do vašeho srdce, které láskou hoří a bije. " Ve vašich srdcích láska tvoří, láska žije. Pochopte lidé, je čas, Já Láska přebývám ve vašem srdci a tvořím skrze vás. Kdo nenaslouchá svému srdci, nenaslouchá lásce, Jeho moci, ten zůstane zcela sám - bez pomoci. To je poselství nás - jedenácti perel, srdcí."
Podvědomí

Podvědomí

Cena: 2.500,- Kč...Ledovec pokrývá moře i vědomí, čeká dál, čeká a rád by už roztál. Pod ním se tajemství skrývá, naše vnitřní dítě zde pláče a zmírá. Dítě touží na světlo jít, touží po lásce a v tvém náručí se skrýt. Trpělivě čeká co bude se dít, mějte mě rádi i já chci s vámi žít. Obejmi své dítě v náručí, zašeptej slova lásky, což je přesvědčí, že chceš s ním žít. Ono vzpomínky ti předá, a ty budeš jak čistý nepopsaný list. Tvé vnitřní dítě tvou náruč a lásku hledá.
Co oči vidí

Co oči vidí

Cena. 2500,-kČ...Oči mé zří nádheru kolem sebe, co uvnitř mě se skrývá, to venku se odráží, až dech se chvěje. Tolik krásy se rojí, až se člověk bojí, jak unést ji má. Děj se vůle Tvá Bože, ne má. Rovnováhy je však třeba, nejen krása a třpyt na světě je, taky bída, nemoc seje, i nemocná duše v kráse pookřeje. Oči mé vidí vše co se děje, přijímám co vidím, co vidět mám, vše je tak, jak stvořil Bůh, a já s ním - sám.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one