Plumeria-0006-Zachi-Evenor.jpg
Obraz012.jpg
Plumeria-0006-Zachi-Evenor.jpg
PRVNÍ KROK V HAVAJSKÉM UČENÍ JE NUTNÉ PŘEVZÍT 100% ZODPOVĚDNOST ZA VŠE V MÉM ŽIVOTĚ
Druhý krok jsou čistící 4 věty: OMLOUVÁM SE. PROSÍM, ODPUSŤ MI. DĚKUJI TI. MILUJI TĚ.


Ať radost a láska proudí z Prvotního Božského zdroje ke každé živé bytosti v celém Stvoření, ať proudí mezi všemi navzájem a ať proudí zpět k Božskému zdroji. Ať se tak stane.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

H O ´ O P O N O P O N O - havajské učení o lásce k sobě a tím ke všemu a všem.

Je to čisté vědění a vidění, které harmonizuje život lidem, kteří je praktikují.
                                                           
                                                    V í t á m   v á s
                                          Největší a jediné bohatství se nachází v našich srdcích."
                  " Ten, kdo nevěří na zázraky, nikdy je neuvidí. Ten, kdo na ně věří, celý jeho život bude jedním velkým zázrakem
                                                                         
autor citátů: Marie Michalcová
rok 2015, návštěva u dr. IHHL
rok 2015, návštěva u dr. IHHL
002.JPG
                                           A l o h a   K e   A k u a      -      B ů h   j e   l á s k a
                    Útěcha duše

Budu vám velmi vděčna za vaše zkušenosti  a poznatky s Útěchou duše.

Osobně jsem zjistila, že polštářky milují děti, neskutečně. Uvidíme dál...Většině mužů se líbí černý se svítícím stromem, až neuvěřitelné... Mně se s polštářkem nádherně usíná, někdy se nestačím ani pomodlit...

Po křtu 21. 12. 2012 a zakoupení polštářků mi začaly chodit zprávy: jsou to výňatky z dlouhých, děkovných dopisů.

- paní M. z Prahy: polštářek je pro mě ta nejkrásnější čistící pomůcka. Nedám jej z ruky. Mám jej stále u sebe. Velmi, velmi mi pomáhá ke klidu. Sedím, pracuji s počítačem a mám jej stále na klíně.

- 7 letý Sebastian syn paní M. Polštářek nedá z ruky, spí na něm, nosí jej celý den pod tričkem-:) a když jedeme na chalupu nesmíme na něj zapomenout.

- 10 letá Klárka dcera paní M. Polštářek je stále se mnou, je nádherný a spím s ním. Je mi krásně.

- pan P. z  Brna. Polštářek jsem dostal jako vánoční dárek, ale ihned mi ho sebrala moje 4 letá dcerka. Používáme ho všichni.

- paní Z. z Brna. Koupila jsem jich mnoho a obdarovala rodinu a přátelé. S 6 ks jsem se první den obklopila, bylo mi krásně, ale ráno mě neskutečně bolelo jedno rameno. / Já dodávám - proběhlo velké čistění, které se projevuje i fyzickou bolestí/.

- paní Z. z Brna. Nejkrásnější a nejúžasnější čistící pomůcka.. Nádherně se mi spí. Děkuji.

- paní M. z Brna. Děkuji za dárek, když jsem polštářek donesla domů, vzal mi jej 10letý synovec, že mi ho už nedá, ani za nic na světě.

- paní V. z  Brna. Něco neuvěřitelného. Mému  31 letému synovi po jedné noci přestaly bolet záda, která jej bolela několik měsíců. Nestačím se divit.

- paní Z. z Brna. Darovala jsem polštářek své přítelkyni, ale vzal jí ho její manžel a nechce vrátit. Musím si koupit i pro sebe.

- Mabel Katz - je to poklad. Osobně mi to sdělila na semináři v Praze.

- Mary Koehler - jsou tak krásné - napsala

- dr. Ihaleakala Hew Len - jsou velmi, velmi krásné a velmi je doporučuji. Ani si nedovedete představit co dokáží. - řekl a napsal.

- paní I. od Brna: koupila jsem 3 leté dcerušce polštářek s medvídky. Sedla si na koberec, někde našla starý polštářek ušitý od milované babičky, dala si jej na nožičky a na něj další Útěchu duše s medvídky. A seděla, nic neříkala a seděla a seděla...v naprostém tichu, klidu a míru...

A já  Marie dodávám - její dušička ví, byla naprosto v přítomném okamžiku  - v nulovém stavu.Vezměte si, maminky, ze svých nádherných dětí příklad! :-)

- paní D. z Plzně: dostala jsem osobně polštářek Úťěchu duše jako dárek. Vybrala jsem si strom, ale dostala jsem lotosy:-) Má to tak být. Můj 8 letý syn mi jej okamžit zabavil, spí na něm a prohlásil, že bychom jej měli mít všichni - rodiče. Do té doby o ho´oponopono prohlašoval, že je to pověra.:-)

- paní M. z Loučné: Spala jsem na polštářku s motýlkem. Zdálo se mi několik snů a ve všech byly malé děti - miminka, o které jsem pečovala nebo si s nimi jen tak hrála. Několíkrát jsem se probudila a zas usnula  - a pokračoval další sen o děťátku.Vykládám si to tak, že ten polštářek mi pomáhal pečovat o  moje vlastní vnitřní dítě a děkuju mu za to.  No a hlavně děkuju Vám, Marie, že jste ty polštářky vytvořila.

- paní M. z Brna: spala jsem s polštářkem s medvídky. Celou noc se mi zdálo o malém  asi 5 letém děvčátku, které trpělo nějakou fobií, bálo se. Nějaká žena ho léčila a mě se nelíbilo jak. Začala jsem holčičce vysvětlovat po svém. Pak jsem se dostala do jeskyně, kde se pohybovaly stěny, stropy a já měla velkých strach, neměla jsem možnost někam jít... Volala jsem Boha na pomoc, až mě mé vlastní volání probudilo. Volala jsem chraptivým hlasem, opravdu nahlas. Přišel hned a mě se velmi ulevilo.

Pochopila jsem, že mé vnitřní dítě se opravdu něčeho bojí a takto mi to ukázalo. Děkuji, vím co především čistit, děkuji.

- paní L. Zlín: Včera mi přišel polštářek a když jsem jej rozbalila a držela v ruce, pocítila jsem jemné vibrace lásky po celém těle a nejvíce v srdci, jak se mnou rezonuje. Je moc krásný a těším se na jeho neustálé čištění. 

-paní I. Brno: moje 3,5 letá dceruška s polštářkem, medvídky, spí. Dříve měla neklidný spánek, křičela ze sna, nyní spí klidně. Děkuji.

-Dobrý večer pani Marie :)
Neviem, čo Vám skôr napísať, ale asi začnem s tým Vaším malým-veľkým
zázračikom. Je proste úžasný. Nádherný. Vybral som pre seba najkrajší
kúsok :))) Vďaka nemu si konečne (aj keď len na pár minút) pamätám
svoje sny, čo bolo vlastne jedným z mojich snov :).Tiež už bez neho
nemôžem spať a ani čítať všetky tie nádherné knižky.
Libor

- Moje dcera si vybrala polštářek s motýlem. Nosí jej s sebou neustále a chtěla by i do školy - první třída. Jana B.

- Jsou úžasné, mají jen jednu "vadu", od té doby, co s ním spím, neslyší budík, nemůžu se vyhrabat z postele a celý den se těším až se do ní vrátím a přitisknu polštářek k sobě :) 

Kateřina J.

- Slovo útěcha duše....vše vystihuje, a vidím to i u mé dcery, má tu kopretinku, ......cítím se krásně ukotvená sama v sobě ve svém klidu, a jako by se to šířilo kolem mne, dějí se neuvěřitelné věci, nejen doma, i v práci....až žasnu.....můj šef ve mě objevil hodnoty, co dřív neviděl, jak v klidu s ním jednám a že si toho vážím, ......dějí se zázraky

Iveta S.

 

Dobry den Marie,

 

Chcela by som sa Vam najprv podakovat za polstarky, ktore sme si pred 2 mesiacmi u Vas objednali. Su uzasne. Chcela by so sa s Vami podelit aj o skusenosti.Mna prestali pobolievat kolena. Moja teta, ktorej som ho podarovala na narodeniny a je asi rok po porazke, je kludnejsia a velmi dobre sa jej spi s nim / niekedy spi az moc dlho /. Znama , ktora mala problemy so spankom si ho nevie vynachvalit. Ja osobne mam tiez velmi dobry spanok. Este raz dakujem.


 


 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one