Plumeria-0006-Zachi-Evenor.jpg
Obraz012.jpg
Plumeria-0006-Zachi-Evenor.jpg
PRVNÍ KROK V HAVAJSKÉM UČENÍ JE NUTNÉ PŘEVZÍT 100% ZODPOVĚDNOST ZA VŠE V MÉM ŽIVOTĚ
Druhý krok jsou čistící 4 věty: OMLOUVÁM SE. PROSÍM, ODPUSŤ MI. DĚKUJI TI. MILUJI TĚ.


Ať radost a láska proudí z Prvotního Božského zdroje ke každé živé bytosti v celém Stvoření, ať proudí mezi všemi navzájem a ať proudí zpět k Božskému zdroji. Ať se tak stane.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

H O ´ O P O N O P O N O - havajské učení o lásce k sobě a tím ke všemu a všem.

Je to čisté vědění a vidění, které harmonizuje život lidem, kteří je praktikují.
                                                           
                                                    V í t á m   v á s
                                          Největší a jediné bohatství se nachází v našich srdcích."
                  " Ten, kdo nevěří na zázraky, nikdy je neuvidí. Ten, kdo na ně věří, celý jeho život bude jedním velkým zázrakem
                                                                         
autor citátů: Marie Michalcová
rok 2015, návštěva u dr. IHHL
rok 2015, návštěva u dr. IHHL
002.JPG
                                           A l o h a   K e   A k u a      -      B ů h   j e   l á s k a

Hlavní stránka

.....................................................................................................................................................


Ho ´oponopono, havajské učení o lásce a zodpovědnosti

V roce 2007 jsem si koupila krásný obraz s názvem Vstoupila jsi do brány zázraků a v roce 2008 ke mně přišlo úžasné havajské učení Ho´oponopono a tyto dvě události mi zcela změnily život. Můj život se stal harmonický, klidný, úspěšný téměř ve všech oblastech mého života a jak s oblibou říkám, jsem na stálé dovolené a život si plně užívám.

Mým úkolem je dát vědět o havajské metodě, která je jen o lásce k sobě a tím ke všemu a všem. Její praktikování čistí naše podvědomí /vnitřní dítě/ a tím nás harmonizuje. Více o metodě se naučíte a dozvíte z knihy Svět bez hranic, od Joe Vitale a dr. Ihaleakaly Hew Lena. www.zero-wise.com
Je velmi neobvyklé, zvláštní, že havajské učení se nevysvětluje a nepředává z člověka na člověka, ale každý musí na sobě metodu praktikovat sám. Jde o pochopení toho, kdo jsem, odkud jsem přišel a kam jdu. Venku totiž nikdo není, vše co se děje je ve mně a tam to musím změnit. Pokud změním sám sebe, uvidím to vně. 
Předpokladem pro úspěšnou harmonizaci těla a duše, tedy života, je to, aby každý z nás převzal 100% zodpovědnost naprosto za všechno v jeho životě. To je v první řadě to nejdůležitější a NEJOBTÍŽNĚJŠÍ. Potom následně a denně praktikovat čištění podvědomí. Metoda není těžká, je jen obtížné se přinutit ji denně a stále praktikovat a naučit své vniřní dítě toto čištění provádět. Je nutné se naučit se svým vnitřním dítětem komunikovat, čeká na to celý váš život.
Doporučuji číst neustále, mnohokrát knihu Svět bez hranic, až do úplného pochopení... až přijde slovo aha! Další knihy... s názvem Na Nule, od Mabel Katz Tajemství jednoduché cesty, jak žít a osobně jsem napsala knížku o svém životě s touto metodou Můj život s ho´oponopono. Několik let je již vyprodaná, ale je nyní k dispozici z d a r m a.. jako e-book, v elektronické podobě, na vyžádání pošlu na váš email.
Doporučuji se zúčastnit hlavního semináře s kvalifikovanými a vybranými učiteli této metody, kteří jsou členové Nadace IZI LLC USA, Kalifornie, kde žije dr. Ihaleakala Hew Len. Semináře se konají po celém světě, kdo umí AJ, mlůže se zúčastnit kdekoliv, kam se mu bude chtít jet. Zde na ofic. stránkách je uveden seznam zemí a termíny www.IZI LLC.com.
Semináře se už nekonají  v České i Slovenské republice. Nikdo jiný nemá souhlas o metodě přednášet a předávat ji.
Proč? Protože nevědí co správně předávat, jak informovat. Pokud chci pomáhat jiným, napřed musím pomoci sám sobě a tím pomohu jiným. Když očišťuji sebe, tím čistím i ostatní. Základní je pochopit toto:
Nikdo nic neví, jen Božství Ví. 
Nikdo jiný, jen Božství přeměňuje negativní energii v čisté světlo a jen Božství rozhoduje co a kdy se vyčistí, na základě doporučení našeho nadvědomí. Jen podvědomí /vnitřní dítě/ a následně nadvědomí /otec/ přímo spolupracuje s Božstvím. Podvědomí nám řídí celý náš život, řídí všechny funkce našeho těla, vše co je uvnitř i vně, proto pracujeme s podvědomím, jen ono nám vzpomínky, myšlenky, programy odešle k nadvědomí a pak dále ke Světlu, Božství... Proto nic neočekáváme, nenařizujeme, netlačíme...necháváme všemu volný průběh, jen pozorujeme, co se děje, co přichází a nepřetržitě čistíme...

Cílem ho´oponopono je zažívat klid a mír v sobě v jakékoliv situaci. Netlačit na problém, nechat Božství jít, nechat všemu volný průběh. Proč? Protože my nic nevíme.

Čtyři kouzelné věty, které stále opakujeme až se je naše podvědomí naučí používat samo, opakujeme je procítěně, s láskou k sobě, k svému vnitřnímu dítěti, k Moudrosti v nás. NEOČEKÁVÁME, jen pozorujeme okolí co se děje...všechny změny venku, jsou vyčištěné vzpomínky v nás.
Udělejte jeden krok vpřed k Božství, Ono udělá to samé ...a navíc s láskou k vám.

"Omlouvám se. Prosím, odpusť mi. Děkuji ti. Miluji tě."                Klid a mír ve mně.


Nalezení vlastního Já pomocí ho´oponopono je obnovený havajský proces řešení problémů uvolněním vzpomínek, které zažíváme jako problémy. Tento proces vyvinula Morrnah Nalamaku Simeona, havajská kahuna lapa´au. V roce 1983 byla poctěna státem Havaj titulem Žijící poklad.
Jejím žákem je dr. Ihaleakala Hew Len, který učí, přednáší více než 30 let po celém světě. Výsledky jeho práce jsou obdivuhodné.

 
Morrnah_Nalamuku_Simeona.jpg
dr-ihaleakala-hew-len.jpg
Obraz001.jpg
Obraz069.jpg

Víte proč miluji havajské učení Ho´oponopono?

Protože je jen o lásce k sobě a tím ke všemu co Je.
Protože pracujete sami se sebou a nikoho k tomu nepotřebujete.
Protože mluvíte a navazujete vztah se svým vnitřním dítětem.
Protože ze svého podvědomí odstraňujete vzpomínky.
Protože oslovujete Božství ve vás.
Protože nic nemusíte.
Protože na hl. seminářích se nic neprodává.
Protože vám nikdo nic nenutí.
Protože na hl. semináři jsou vám nabídnuty pochutiny, čistící pomůcky.
Protože si můžete pro sebe vytvořit svoji vlastní čistící pomůcku a pak sledovat co se děje...
Protože vás nikdo nechce do ničeho zasvěcovat.
Protože nemalujete žádné kódy, ani obrazce, ani znaky.
Protože nikomu nic nevysvětlujete.
Protože přebírátě 100% zodpovědnost sami za sebe a za všechny vaše myšlenky, činy a za vše co vidíte venku....vše je jen ve vás, vše je vaše.
Protože za žádným učitelem nemusíte chodit, neboť učitel napřed musí očistit sebe a připustit, že váš problém je vlastně jeho. A tím si vlastně nahrává a přidává další problémy...

Protože vše co vidíte je vaše a vy to můžete napravit.
Protože každá čistící pomůcka u každého působí jinak.
Protože i sluneční voda působí na každého jinak.
Protože je to čisté vědění a vidění.
Protože je to zcela odlišný způsob sebepoznání a vnitřní očisty.
Protože vám do života přichází velmi mnoho synchronicit, jste v ten moment v přítomnosti Nuly, tedy Božství.
Protože, když jste v Nule, přichází vám inspirace co dělat.
Protože nikoho neotravujete a pracujete sami se sebou potichu.
Protože to ani nikdo netuší, co se svým nitrem podnikáte.
Protože všichni kolem vás jsou udiveni, co se to s vámi děje, jak krásníte a záříte a každý chce být ve vaší blízkosti.
Protože se vám daří, na všech rovinách.
Protože už víte, kdo jste a co zde děláte.
Protože se v životě začnou dít zázraky.

Protože už víte, že jste jiskra Jeho světla.
Protože už víte, že na Zemi je zde každý sám za sebe.
Protože už víte, že sbíráte jen zkušenosti a jste hercem v divadelní hře, která má název Život na Zemi.

 

Protože mám 10 let osobní zkušenosti a zjistila jsem, že např. palačinky, kterých sním hodně a často...tak po nich hubnu!!! Heuréka! U každého to však může být jinak...včera večer jsem jich snědla s džemem 7 ks a ráno o půl kg méně!!! Palačinky mají původně zcela jiné čištění... Plačinky však jen s modrou vodou, vejce, sůl, polohr.mouka a trochu modré mouky...smažit na másle... a když ji potřete ještě jahodovým džemem, trošku kokosu a čokolády...je to jedna velká čistící báseń.

S láskou a neskonalou vděčností, že mi toto učení přišlo skrze knihu Svět bez hranic do života. Stal se totiž zázrak! A pak vše jako je 11 seminářů, další II. stupeń učení přijatý v Rusku, město UFA pod Uralem, osobní setkání s dr. Ihaleakalou a dalšími učiteli IZI LLC, předání čistící pomůcky k výrobě pro ČR i celý svět a loňská návštěva v LA Kalofornii, setkání s úžasnou Joann, Leslie, Loke a dr. IHHL...to vše jsou zázraky...které způsobilo toto učení...jak úžasná je věta Miluji tě. Ta koná ty zázraky, a to u každého a bez vyjímky...

Zkuste to a jen pozorujte, neočekávejte a uvidíte...

S láskou a vděčností Marie, KMM, Aloooooooooooooha
Aloha Ke Akua - Jsem v přítomnosti Boha.

Obraz080.jpg
602699_605947386117185_1537037479_n.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one