Plumeria-0006-Zachi-Evenor.jpg
Obraz012.jpg
Plumeria-0006-Zachi-Evenor.jpg
PRVNÍ KROK V HAVAJSKÉM UČENÍ JE NUTNÉ PŘEVZÍT 100% ZODPOVĚDNOST ZA VŠE V MÉM ŽIVOTĚ
Druhý krok jsou čistící 4 věty: OMLOUVÁM SE. PROSÍM, ODPUSŤ MI. DĚKUJI TI. MILUJI TĚ.


Ať radost a láska proudí z Prvotního Božského zdroje ke každé živé bytosti v celém Stvoření, ať proudí mezi všemi navzájem a ať proudí zpět k Božskému zdroji. Ať se tak stane.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

H O ´ O P O N O P O N O - havajské učení o lásce k sobě a tím ke všemu a všem.

Je to čisté vědění a vidění, které harmonizuje život lidem, kteří je praktikují.
                                                           
                                                    V í t á m   v á s
                                          Největší a jediné bohatství se nachází v našich srdcích."
                  " Ten, kdo nevěří na zázraky, nikdy je neuvidí. Ten, kdo na ně věří, celý jeho život bude jedním velkým zázrakem
                                                                         
autor citátů: Marie Michalcová
rok 2015, návštěva u dr. IHHL
rok 2015, návštěva u dr. IHHL
002.JPG
                                           A l o h a   K e   A k u a      -      B ů h   j e   l á s k a

Kdo jsem.

 

Jmenuji se Marie a na cestu poznání kdo jsem a co zde na Zemi dělám, jsem se vydala už hodně dávno ... přes mnoha úskalí, nemoci a mnoho učebních lekcí ve škole života.

Po šestnáctiletém podnikání v oboru zbraně a střelivo, jsem změnila „obor" na andělský obchůdek a malování energetických obrazů. 

V roce 2008 jsem si přečetla úžasnou knížku Svět bez hranic, havajské učení ho´oponopono, a začal se mi měnit život před očima. 

Ano, měnil se mi, protože jsem se ve skutečnosti měnila já.  /Napsala a vydala jsem o tomto obobí mého života útlou knížku..Můj život s ho´oponopono/

Havajské učení je o lásce a o tom...naučit se sledovat své myšlenky, převzít za ně zodpovědnost...za vše v mém životě, bez ohledu co se děje...neboť jsem si všechno vytvořila sama...všechno co vidím a zažívám kolem mne a čistit je.

Převzala jsem zodpovědnost za svůj život, za vše co dělám a co vidím a začala jsem se pomalu vracet k sobě, ke svému nitru, k sobě samé.

Prodala jsem do dnešní doby více než 700 ks této knihy, /v současné době je možnost knížku objednat v elektronické podobě a to Zdarma!/, objednávala pro zájemce čistící pomůcku Ceeport z USA a v roce 2009 mi byla nabídnuta účast v organizačním týmu, který připravuje hlavní semináře dr. Ihaleakaly Hew Lena v České republice a na Slovensku. Zúčastnila jsem se 11 seminářů s dr. Ihaleakalou, Mary Koehler, Mabel Katz a jinými kvalifikovanými učiteli Nadace IZI LLC v České republice, Slovensku a Japonsku.
Další posun bylo absolvování 2. stupně ho´oponopono v Rusku, na Urale,  jehož se zúčastnilo 100 lidí, z  ČR jen 5.

Miluji ho´oponopono. Je to můj životní styl, je to moje cesta - já se už našla. Nelze přestat, je to na celý život, vím, co dělám. Jde o lásku k sobě a tím ke všemu a všem.
Ho´oponopono je čisté vědění a vidění...

Žiji v harmonii, klidu a míru. Dějí se mi naduvěřitelné „věci", dějí se mi zázraky,  Božství má velký smysl pro humor a velmi se spolu nasmějeme. Denně mi přichází spousta synchronicit, které jsou důkazem, že jsem si vybrala správnou cestu...pro mne.

Již nic neočekávám, nechám se překvapovat ... a ta překvapení jsou úžasná.

S oblibou říkám, že naše problémy jsou naše domácí úkoly (podle Kurta Tepperweina), a ty je potřeba řešit. Bůh nám nikdy nedá úkol, který bychom nezvládli. Pokud jsem v klidu a míru, v harmonii, přichází inspirace, jak úkol vyřešit. Přes vztek, chaos a nervozitu inspirace přijít nemůže.

K řešení problémů, což jsou přehrávané vzpomínky v našem podvědomí, jsme dostali úžasný dar, učení ho´oponopono - čištění, napravování chyb.

K metodě patří i tzv. čistící pomůcky, které nám pomáhají naše problémy snadněji řešit. Pomůcek je mnoho... kdo se zúčastnil hlavních seminářů, obdržel skripta, kde jsou uvedeny a dle potřeby  vnitřního dítěte je používá a pozoruje, která je pro něj účinnější....

V Praze, v září 2011 vznikla další čistící pomůcka na základě inspirace dr.

Ihaleakaly Hew Lena - polštářek Útěcha duše  /www.utechaduse.cz/, který mi byl předán k výrobě a distribuci pro Českou a Slovenskou republiku.
Polštářky se  však dostaly do mnoha zemí světa, neboť zákazníci je kupují a posílají svým přátelům, příbuzným jako dárky, naslouchají své intuici.
V r. 2015  jsem na 15 dnů navštívila Kalifornii a byla pozvána dr. Ihaleakalou, do jeho domu, kde jsem strávila několik dnů i se svým tlumočníkem a průvodcem Liborem Cahou. Naprosto nezapomenutelné období, další zázrak a posun v životě.

Bylo mi nabídnuto členství v jejich organizaci, pracující pro celý svět zero-wise.com a výroba a distribuce polštářku se zlatým - žlutým, plnokvětým ibiškem pro všechny zájemce světa. Distribuci pro Evropu jsem měla na starosti osobně a ostatní země zero-wise v USA.

Jsem za tento dar nesmírně vděčna, nemám dost slov na vyjádření mé vděčnosti a pokory.
Po 9 letech výroby polštářků, které jsou rozsety téměř po celém světě,  nastala změna, život je změna, přišla od Božství informace " stačí "  :-)
Samotné číslo 9 je tím důkazem...jedna etapa života a tvoření končí a otevírají se dveře do zatím neznáma, v očekávání, co přijde...vše je jen na nás samotných.

Děkuji z celého srdce Božství za můj život a vše, co do mého života přichází.

Děkuji za učení ho´oponopono pro celý svět.

Děkuji - Morrnah Nalamaku Simeoně, dr. Ihaleakalovi Hew Lenovi, JoAnn Kailikea, Leslie, Loke, Mary Koehler, Mabel Katz a vám všem, kteří jste společně se mnou na mé cestě, kteří jste v mém životě.
Děkuji všem lidem, kteří se zúčastňují tzv. čištění. Každý tímto dělá pro sebe a ostatní na celém světě velmi mnoho, neboť co vyčistí u sebe, se vyčistí u každého, aniž o tom tito lidé vědí. Tak mocné je toto čištění o lásce.
 
Omlouvám se. Prosím, odpusť mi. Děkuji ti. Miluji tě.

Mnohokrát vám všem děkuji, jsem velmi vděčná.

Mír začíná ve mně. Vždy musí začít ve mně...až poté se projeví navenek.
 

S láskou Marie Michalcová
Aloha

IMG_0349.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one