Plumeria-0006-Zachi-Evenor.jpg
Obraz012.jpg
Plumeria-0006-Zachi-Evenor.jpg
PRVNÍ KROK V HAVAJSKÉM UČENÍ JE NUTNÉ PŘEVZÍT 100% ZODPOVĚDNOST ZA VŠE V MÉM ŽIVOTĚ
Druhý krok jsou čistící 4 věty: OMLOUVÁM SE. PROSÍM, ODPUSŤ MI. DĚKUJI TI. MILUJI TĚ.


Ať radost a láska proudí z Prvotního Božského zdroje ke každé živé bytosti v celém Stvoření, ať proudí mezi všemi navzájem a ať proudí zpět k Božskému zdroji. Ať se tak stane.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

H O ´ O P O N O P O N O - havajské učení o lásce k sobě a tím ke všemu a všem.

Je to čisté vědění a vidění, které harmonizuje život lidem, kteří je praktikují.
                                                           
                                                    V í t á m   v á s
                                          Největší a jediné bohatství se nachází v našich srdcích."
                  " Ten, kdo nevěří na zázraky, nikdy je neuvidí. Ten, kdo na ně věří, celý jeho život bude jedním velkým zázrakem
                                                                         
autor citátů: Marie Michalcová
rok 2015, návštěva u dr. IHHL
rok 2015, návštěva u dr. IHHL
002.JPG
                                           A l o h a   K e   A k u a      -      B ů h   j e   l á s k a

Ohlasy na moji knížku

Mami,
knížka se mi moc líbí. Bytostně cítím, jako by jsi byla vedle mne a svým humorným způsobem mi  vyprávěla. Děkuji. Tvá dcera Renata.

----------------------------------------------------------------
Knížka je Poklad.

Korektorka knížky Ludmila Urbanová

-----------------------------------------------------------------------

"Marušenko, kniha je naprosto úžasná. Parádní zážitek! Skvělá, grandiózní, vtipná, pravdivá, zábavná a poučná...A mnohem více! Jsi prostě Anděl!"
M.H.  Učitelka 

---------------------------------------------------------

 

Moje milovaná Marušinko,

 

Děkuji za tvou knihu cítím, že tato kniha je pro lidi v naší zemi velmi a velmi důležitá…..jsem šťastná, že jsi napsala takový poklad. Děkuji děkuji děkuji, s láskou Markéta.

------------------------------------------------------

Mila Marusko,  moc se mi libi jak pises. Mas talent k vroucimu
vyjadrovani, ktere cloveka doslova bere za srdce. Anna.
---------------------------------------------------------------------


Krásný den Maruško, knížka došla už v pátek a tak Vám chci mooooc poděkovat, samozřejmě, že jsem knížku ještě v pátek večer celou přečetla a jedním slovem je to BOMBA, nejen že jsem se nasmála, ale uvědomila jsem si spoustu věcí a o synchronizacích jsem neměla vůbec ponětí co to je, až po přečtení knížky, jsem si vlastně uvědomila, že těch synchronizací zažívám denně několik. Ještě jednou velikánské DÍKY. Hanka
------------------------------------------------------------
Moje milovaná paní Maruško♥,
 
dovolte mi prosím Vám z hloubky duše pogratulovat k Váší knížce.
Dnes je Váš šťastný den, poklad, spatřil světlo světa.
Viděla jsem na Fb vaši zprávičku o knížce a věřte mi prosím, že pouhý pohled na Vaši knížku
mi vehnal slzy do očí.
Jsem dojatá a pláču radostí.....  obal knížky je kouzelný, hladí duši, 
celý její obal je otevřená náruč lásky prosvícená duhou a to jsem ještě ani knížku nedržela v ruce. 
Tak silně na mne působí, energie lásky sálá do celého Vesmíru.
Miluji tu knížku, aniž bych četla její obsah, takovou sílu na mou duši má. Chtěla bych přímo vstoupit do té duhy a už v ní zůstat. Jako kdyby na nás duha volala: " Vstupte do mých paprsků a já Vás s láskou obejmu a ochráním Vás."
 
 
Gratuluji Vám drahá paní Maruško, objímám Vás a s láskou a požehnáním Vám za tento poklad DĚKUJI.
MILUJI VÁS, Děkuji Božství za to, že nám do života seslal ANDĚLA♥, co se MARUŠKA♥ jmenuje
 
S láskou S., KMM.

---------------------------------------------------
Dobrý den, paní Maruško,
tak zase píši  Tentokrát kvůli Vaší knížce. Když jsem ji poprvé držela v ruce, slibovala jsem sama sobě, že si ji URČITĚ budu šetřit. Co naplat, nevyšlo to Chytla mě, vtáhla do sebe, četla jsem ji jedním dechem. Už je přečtená, a to s takovým nadšením a dobrým pocitem, že se do ní asi pustím znovu.
Nenašla bych snad ani jednu věc, která mi na ní vadí. Je naprosto úžasná! Už od pohledu, roztomilá, maličká, a co teprve její krásný obsah... Musím jednoznačně potvrdit to, co o ní říkala Vaše dcera. To, co jste nám vyprávěla na křtu. Je napsána opravdu přímo Vaším osobitým stylem, jako byste seděla vedle mě a vyprávěla...
Díky ní jsem zažila taky pár krásných synchronizací, zmíním jednu, která se mého srdce dotkla asi nejvíc. V jednom místě píšete o hořícím keři. Když jsem tuto pasáž četla, nevěřila jsem vlastním očím! Na začátku týdne jsem se školou navštívila kino, byli jsme na filmu s názvem Hořící keř... Usmívám se ještě teď, když si na chvilku téhle synchronizace vzpomenu 
Děkuji mnohokrát! Jste úžasná. L.

-------------------------------------------------
Aloha Marie,
dočetla jsem knížku. Moc příjemná, sladká, krásně napsaná, s humorem a s láskou. Nebylo tam napsáno nic, co neznám, ale i přesto, dva dny ji mám stále v hlavě a posunulo mě to dál. Dala mi další pochopení a navíc mám podezření, že je to čistící pomůcka. I love you dear friend. Jsi jednička. Děkuji za všechno M.

----------------------------------------------
Krásný večer Maruško, tak jsem vydržela a knížku rozbalila až o Štědrém večeru. Přečetla jsem si věnování, za které moc děkuji a dala si ochutnávku a teprve až když jsem na to měla klid, jsem se pustila do čtení, pěkně pomalu, beze spěchu, abych si to opravdu vychutnala a užila. Moc děkuji za tuto knížku Tobě a Božství, že mne k Tobě přivedlo. Jsem za to vděčná. Příběh o Tobě je úžasný, dost jsem si z toho pamatovala, jak jsi ho vyprávěla na Tvém semináři v Plzni, ale ráda jsem si to připomněla a něco tam bylo navíc ještě z doby po semináři. Příběhy ostatních lidí jsou také zajímavé a ještě je pro mne přínosná informace o knížce, kterou nemám a neznám - o duchovních zákonech, tu si seženu. Jak jsem Tvoji knížku četla, cítila jsem se moc hezky a hned další den začaly hojně "chodit" synchronizace, měla jsem z toho velkou radost, jak knížka působí. Patří mezi mé poklady. Ještě jednou moc děkuji, že jsi v mém životě a miluji Tě. Přeji Ti Maruško, ať je Tvůj život stále plný radosti a krásných překvapení. Hanka.
-----------------------------------------
Milá Maruško,
nejdříve bych Vám ráda poděkovala, že jste tady na světě s námi a rozdáváte Lásku.
Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit křtu Vaší nové knížky, byl to nádherný zážitek a jsem šťastná, že jsem mohla přijet. Děkuji Bohu za tuto příležitost. Byla tam všude cítit síla Lásky, z každého a ze všeho, prostě nádhera.
Knížku čtu pomaleji a snažim se jí zažít. Je úžasná a děkuji za její napsání. Po přečtení části synchronizace, jsem si uvědomila, že přesně před rokem se mi podařilo sehnat knihu Svět bez hranic, chtěla jsem ji koupit levněji, to se mi podařilo na aukru. Byla pro mou kamarádku, která nevidí a chtěla jsem jí jí nechat naskenovat, aby si ji mohla přečíst. Společně jsem četly knížky od Joe Vitalea a tahle kniha nás lákala. Když přišla, nemohla jsem se od ní odtrhnout, nejdříve jsem ji přečetla, pak teprve manžel mé kamarádky naskenoval a četla i ona. Je to krásná a silná učebnice a od té doby se věnuji ho oponopono jak nejlépe umím  a chápu. Život se mi mění před očima. Tak jsem tedy zjistila, že je to právě rok, co se mě toto učení dostalo do života a ze srdce děkuji. Knihu čtu stále a vždy najdu něco nového a pro mě užitečného. Jsem za to nesmírně vděčná a pořád děkuji.
Také jsem na vánoce rozbalila nádhernou šálu od Vás, hřeje a hladí na duši a je moc krásná, lépe bych ji nevymyslela :)
Přeji klid a mír a lásku. Zdenka.

-------------------------------------------
 Maruško.... hned v úvodu tvoji knihy jsem dostala parádní emoční "pecku" a tvoje oslovení mne velmi hluboko dojalo a na chvíli vrátilo do období bez-starostného dětství  děkuji za krásné vzpomínky a uvědomění, jaké štěstí jsem měla ... a mám. Martina

-----------------------------------------------------------


Milá Maruško, právě jsem dočetla tvoji knihu se slzami v očích. Je malá vzhledem, o to víc je naplněná citem, láskou, odvahou a povzbuzujícími zkušenostmi. I když je docela pozdě, chtěla jsem se s tebou podělit o své  pocity. Jsem naplněna energií a radostí, že jsem tě potkala v knihkupectví a seznámila se díky tobě s havajským učením. Znovu jsem si připomněla naše první setkaní, kdy jsem po dlouhé době někoho tak spontáně objala.
I když jsem neměla v životě mnoho důvodů k smíchu, zato teď jsem se nasmála při představě, jak jsi v bolestech tancovala kozáčka. Určitě bych nedopadla jinak. Nyní jsem chytřejší a budu věřit, že i takové nápady vesmír má. Všechny příběhy jsou inspirující, zajímavé a dokazují, jak je metoda účinná, jak přinaší klid a pomáhá řešit různé situace. Lidé umí ovládat nejrůznější stroje, technologie, ale neumí zvládnout psychické deprese, utišit instinkty, udržet hněv...Neví, jak to udělat, protože se to nikde neučí. A  právě to je úžasné, že nám pomáháš najít způsob, jak zmírnit  a mnohdy i změnit různé trable. A jako zpětná vazba - úžasně vysvětlené synchronizace.
Maruško, vím, že dostáváš mnoho děkovných dopisů, ale i já jsem ti chtěla vyjádřit obdiv a poděkovat za vše.
Alena
----------------------------------------

Dobry vecer,minuly tyden jsem si koupila Vasi knihu Můj život s Ho'oponopono a k tomu i knihu Svet bez hranic a svou knihu jste napsala uchvatně.A kniha Svět bez hranic mi ukazala dalsi pohled na svet i na me samotnou . S dovolenim si dovoluji pozadat o Vase pratelstvi . Jana
----------------------------------------
Dobrý večer Marie, díky za informaci a pochvalu. Vaší knížku si vychutnávám po malých dávkách a teď Vás možná trochu vylekám - často u ní zívám... Ale nebojte se, není to zívání z nudy, právě naopak. Před nedávnem jsem zjistil, že zívání je rovněž forma čištění. Je to trošinku jiné než to běžné ospalé zívání a dochází k němu ve chvílích, kdy znovu naleznu dočasně zapomenutou pravdu. V tomto případě se tedy jedná o kompliment Vám adresovaný. Rád bych si u Vás objednal ještě 1-2 polštářky, ale to raději mailem v nejbližších dnech...Tak ještě jednou díky a krásný veče. Martin
-----------------------------------------------------------


Dobrý večer paní Maruško, jedním dechem jsem dočetla Vaši knížečku "Můj život s oponopono" - je nádherná, úžasná, neuvěřitelná-tak jako vy...moc moc děkuju...za připomenutí, to funguje, já jsem totiž přestala věřit...v roce 2009 jsem byla v Brně na semináři s dr.H.Lenem, bylo to neuvěřitelné, byla jsem šťastná, každý den jsem čistila, prostě tím žila.. a začínám znovu, děkuji. Anička
-----------------------------------------------

Milá paní Marie,

 

moc Vás zdravím a moc děkuji za zaslání Vaší knížky Můj život s ho´oponopono, je krásná, přečetla jsem ji jedním dechem a vracím se k ní.

Před Vánoci jsem od Vás dostala Poselství Andělů a po rozlepení obálky, otevření prvních stran v knížce a prohlížení jsem měla oči zalité slzami, tak krásně mě Vaše kniha oslovila, dojala, ty obrazy co jste namalovala jsou nádherné a ty básně k tomu. Moc děkuji.

Také se stále vracím ke knížce Svět bez hranic a vnímám ji zase jinak, předtím jsem všemu až tak nerozuměla a jak se čistím už nějakou dobu, už chápu. Ze začátku to bylo pro mě trochu těžké, nemohla jsem se zbavit očekávání a na některých věcech jsem opravdu lpěla. Ale vydržela jsem, čistila dál, můj život se zharmonizoval, jsem opravdu v klidu, zlepšily se mi jak vztahy v práci, tak doma, finanční situace, celkově jsem v pohodě, předtím jsem žila ve zmatku, v obavách, hodně ve strachu...

Musím se s Vámi o něco podělit, máme doma kočku, jmenuje se Micinka je jí 17 let, je to náš miláček, bohužel před Vánoci přestala jíst, musela opět po pěti letech na operaci kvůli špatným zoubkům, už před pěti lety to snášela velmi špatně, počínaje jízdou v autě, moc se bojí, vždy se počůrala, těžký průběh po operaci... a tak jsme se obávali, jak to teď zvládne, navíc je starší, no, pustila jsem se do čištění, vyťukávání a výsledek: naprosto naše Micinka byla v klidu, v autě odevzdaně seděla mojí mamince na klíně, nepočůrala se, operace proběhla hladce a druhý den vypadala jako by se nic nedělo. Mí rodiče nemohli uvěřit, jak je to možné, sám lékař se podivil, ani se mu do zákroku nechtělo jít kvůli jejímu věku. Já jsem se jen usmívala a byla moc šťastná.

A takových příběhů a synchronizací mám víc a víc...

Mějte se moc hezky.

S láskou Martina
------------------------------------------

Krásný den paní Marie, děkuji,děkuji,děkuji..........Dnes jsem dočetla Vaší knihu a moc Vám za ní děkuji,bylo to krásné pohlazení na duši. Ale co se mi ještě dnes stalo! Když jsem dočetla  knihu, tak se šla podívat na čistící polštářky na netu  a přichází známá. A hned spustí: ty znáš paní Michalcovou co vaří ve školní jídelně? Ne, neznám, ve školní jídelně vaří paní Martincová. To ani není možný, směji se ještě nyní.......Možná jsem jí připadala jako blázen, ale to nevadí, děkuji jsem šťastná....Krásný a plný láskou naplněný zbytek dne Vám přeje Věrka, jak jinak Šťastná.
-------------------------------------------
"Děkuji milá Maruško za krásnou knížku a věnování,,při rozbalení jsem ji přiložila k srdci,,a po jejím prvním otevření a čtení mě zalil nádherný pocit a začaly mi téct slzy,,věděla jsem,že andělé jsou se mnou,,,přeji Vám krásný den. S láskou Jana

----------------------------------------------------

Krásný večer. Včera ke mě přispěchala Vaše knížečka. Děkuji moc za krásné věnování, pohladilo dušičku a srdíčko. Jste úžasná. Mile mě překvapil i motýlek na obálce. Večer jsem se ponořila do čtení a četla a četla. Knížka leží přede mnou a vím, že ji budu pročítal dál a dál a nejen to, budu se čistit. Vím, že to tak má být a že to potřebuji jak já tak moji blízcí. Děkuji Marie za Vaši nádhernou knížečku, která mě bude vést dál a dál. Vím, že potřebuji více milovat a odpouštět, je to těžké věřím, že se mě to podaří. Miluji Tě a děkuji Ti, že jsi v mém životě.Štefinka.
---------------------------------------------------
Marušinko také jsem si říkala, že si knížku rozbalím až pod stromečkem ale já jsem to prostě nevydržela. Začla jsem jí číst po obědě a neodtrhla jsem se. Takže mám ji přečtenou. Výbuchy smíchu vystřídal příliv pláče. . . Nic nového jsem se v ní nedočetla ale i přes to, jsem ji doslova zhltala. Děkuji Vám i andělům, kteří pomáhali tuto knížku vytvořit. S láskou Petra

--------------------------------------------------------
Konečně i já jsem měla knížku v ruce a tento duhový klenot,není pro mě na jedno přečtení,ale už několikrát jsem si sedla a otevřela kdekoliv a četla,pak položila knížku a znovu mě to táhlo vzít a otevřít a to bylo za den x-krát.Děkuji i za velmi milé věnování,bylo a je to nádherné pohlazení po dušičce,kdykoliv tu stránku otevřu:o). Karla

-------------------------------------------------

Maruško, děkuji za knížku, která je už přečtená:-). Děkuji za nádherné čtení a blahopřeji Vám k tak nádhernému dítku:-) Přeji Vám ať se vám podaří "porodit" mnoho takových dětí:-))) Maruško, přeji Vám pěkný den a děkuji Vám za vše. Miluji vás Děkuji. Eva
---------------------------------------

 
Naše milá Marušinko, dnes, když Maty s Bety usnuli, jsem se do Tvé knihy tak "ponořil", že jsem úúúplně zapomněl na svět okolo sebe, je to krááásně nadýchané s kořením, kterému se říká upřímný humor, mé pocity nedokážu úúplně přesně vyjádřit, dvěma slovy KOUZELNĚ POHÁDKOVÉ a přesto z reálného života, kdo nezažije neuvěří  děkuji Tobě a "mým" dvěma pánům nahoře, že jsem mohl být při tom, že jsem i teď součástí toho všeho co se děje okolo nás, děkuji Ti, miluji Tě. Pavel

-------------------------------------------------
 Marušinko, moc děkuji za tvou nádhernou knihu, když jsem vybalila balíček měla jsem pocit jako bych rozbalila slunce, vyšla na mě láskyplná energie. Jsem šťastná že jsi napsala tak úžasnou knihu. Měla jsem ji sebou na Slovensku a stále mě chránila a při každém otevření jsem cítila klid a mír ve mě......děkuji ti za vše.....kniha zázraků.....Markéta

------------------------------------------------
Drahá paní Maruško♥,
 
přesně o půlnoci dnes, kdy začal Štědrý den, jsem začla číst Vaši knížku a ve 2 hodiny 15 minut jsem
dočetla. Jedním dechem jsem četla a nemohla přestat dokud ji celou nedočtu.
Má duše v tichosti rozjímala nad tou krásou a nebyla schopna ničeho. Jen ticho noci, já, Vy a knížka.
Měla jsem pocit, jako kdybych Vás znala, jako kdyby naše duše se již někdy v minulém životě spolu znaly a
teď jsme se opět shledaly a svedlo nás k sobě Ho´oponopono, abychom vše minulé napravily 
a udělaly to tentokráte správně. Hleděla jsem na již ozdobený stromeček a knížku si tiskla k srdci, jako poklad 
nejcennější, dala jste  mi ten nejcennější dárek, LÁSKU. A nejen mě, připravila jste Krásné Vánoce tolika 
duším a mnohé se ještě probudí díky Vám a Vaší knížce, lásce k Ho´oponopono.
Ho´oponopono spojuje duše na celé planetě Zemi a Vy jste se zasloužila o to společně s panem
Turijou Kempe, že tuto nádhernou metodu múžeme zažívat, její zázraky, kouzla, která mění naše
životy a tím životy našich blízkých, milovaných...neboť nic není venku, vše je ve mně.
Má duše je stále v oceánu ticha, tak jako vždy, když jsem zažívala radost nad vším, co ke mně 
přicházelo od Vás...polštářky, šála, šáteček, pouzdro na brýle, první knížka, teď již druhá knížka,
nádherné dva obrazy od Vás a především Vaše láska,
Je nádherné zažívat ten pocit oceánu ticha, jak říká milovaný Petr Chobot vždy při meditaci...."zažij ten pocit,
zažij to teď, děje se to teď."
Ano, děje se to teď, jsem v přítomnosti Boha, cítím ho ve svém srdci, on mne vede já mu dala svolení....jen on ví , co je pro mne správné, co je správné pro moje děti, rodinu..jsem v bezpečí, pod jeho ochranou a vše co ke mně přichází
přijímám, přijímám s láskou, neboť jen tak se osvobodím. Děkuji Ti Bože.
 
Prožila jsem krásnou noc na počátku Štědrého dne, stále jsem v oceanu ticha a tím tichem vysílá má duše 
k Vám vzkaz: "Pokud zažijete TEN POCIT, nemáte žádná slova, cítíte to a nemůžete nalézt slova. 
A já moje milovaná paní Maruško Vám do toho ticha posílám tisíckrát lásku nazpět, neboť Vy ji vysíláte ke mne a k vám se vrací mnohonásobně zesílena. Právě teď, čtete- li tyto řádky k Vám proudí přílivová vlna lásky, omývá Vás celou, objímá Vás, tiskne se k Vám svou třpytivou září, celou Vás zahaluje a Vy záříte do celého Vesmíru, všichni to cítí, neboť všichni jsme JEDNO.
 
         MILUJI VÁS A DĚKUJI, ŽE JSTE V MÉM ŽIVOTĚ.
                                                                                             DĚKUJI. DĚKUJI. DĚKUJI."
 
S láskou, vděčností a požehnáním k Vám má milovaná.
Krásný a radostný Štědrý den. Děkuji Vám za Lásku♥♥♥♥♥♥♥. 
Simona, KMM

----------------------------------------------
Marusinko, dekuji za nadherny vecer na krtu tve knizky. Je uzasna tak jako ty, uz kdyz jsem ji otavrela, citila jsem uzasnou pozitivni energii a kdyz jsem se do ni zacetla, nemohla jsem prestat. Chvílemi jsem brecela a chvilemi se smala, se me manzel zeptal cemu se tak smeji. Zrovna jsem cetla o panu Palacinkovi, on mi rika, vidis ja ti rikam, ze carujes. Uz ji mam prectenou, ale je porad se mnou, hreje me na srdicku. Marusinko ,musim ti moc podekovat, ze jsi v mem zivote, mam te moc rada. S laskou Ivanka.

----------------------------------
Milá, zlatá Marie, Mařenko, Marušinko  
Dočetla jsem Tvou druhou knížku a je to tak, jak jsem Ti napsala, že jsem se do ní doslova „zakousla“ – synchronizace. Jak jsem řekla, tak se také stalo. Pamatuješ, napsala jsem Ti, že se už těším, až se do ní „zakousnu“. 
Nešlo se od ní odtrhnout. Úžasně popisuješ vše, co se Ti v životě přihodilo, všechny ty situace, problémy, pády, radosti, synchronizace …. to, co k Tobě přicházelo a přichází.
Jsem dojatá, i slza mi ukápla, ale také jsem se smála a vím, že i když se neznáme osobně, že není náhoda, že si vstoupila do mého života. Ano vstoupila si do mého života i do srdíčka. Vše co děláš, co píšeš, maluješ, vyrábíš, všechny ty situace mě velmi silně zasáhly a oslovily. Děkuji Ti, miluji Tě .
Stále ve svém životě ještě zažívám nelehké situace, které, teď už vím, že jsem si přitáhla svým jednáním a myšlenkami. 
Někdy je to ještě hodně těžké, ale děkuji a jsem vděčná za každou zkoušku, která mi do života přišla a přichází, neboť už vím jak s ní naložit.
Ještě ne vždy se mi vše daří tak, jak bych chtěla, ale vidím ty pokroky, hlavně ve své mysli a posléze i kolem sebe. Teď už vím, je to synchronizace  .
A také vím a cítím již hodně dlouho, že je pro mě hodně důležité jít jednou cestou. Přesně tak, jak to popisuješ ve své knížce, nezabývat se několika „učeními“, ale vzít za své to, které mě osloví. 
Marušinko, také díky Tobě jsem hodně věcí a situací, které se mi dějí, pochopila a dívám se na svět kolem sebe stále více a více s láskou, Silněji vnímám nebe, přírodu, pozoruji chování lidí kolem. 
Už nemám potřebu vše komentovat a vždy chtít mít věci jen podle sebe.
Jsem šťastná a vděčná, že i ke mně čím dál více přicházejí synchronizace. 
Děkuji Ti, že si mi doporučila knížku „Sára“ od J+E Hicks – četla jsem ji už několikrát a opravdu – stačí přečíst tuto malou knížečku a člověk pochopí a ví…….. Přečetla jsem už hodně knížek podobného zaměření, ale tato a Tvé knížky, řeknou vše a hlavně tak, že to pochopí i malé dítě.
Miluji polštářek od Tebe „Útěcha duše“, vracím se neustále ke knížce od Tebe „Poselství Andělů“ s Tvými překrásnými obrazy a věděla jsem už, když si dala jen ve známost, že píšeš další knížku, že ji budu číst a že bude úžasná .
Jen předčila mé očekávání. Nejde popsat slovy, co jsem cítila, a ještě cítím, neboť ty pocity ve mně zůstanou, když jsem knížku četla. Je úžasné, co všechno se do tak malé knížečky vejde, celý život báječné ženy, která předává poselství a pomáhá tolika lidem a tím i naší Zemi.
Jsem dojatá, …….. šťastná, že jsem Tě přitáhla do svého života a nepřestanu být vděčná Božství za ty dary, kterými mě obklopuje.
Marušinko, děkuji Ti, miluji Tě 
s láskou♥    Jari
--------------------------------------------
Mám knížku sebou na horách a přesně taková jak jí paní popsala. Fantasticky se čte a já dnes měla taky jednu synchro. Ze sedačky na vleku byla vidět značka pozor kráva  hned mi naskocila pasáž z knížky. Pevusa

-------------------------------------------
Dnes jsem jela do města tramvají číslo 12, ve 12 hodin, 21 minut. V sauně, kde jsem byla, mi byla v udělena skřínka s číslem 21. Večer jsem se začetla do Vaší knihy, v pasáži, kde popisujete události z 21.10 . Dnes je stále 21.12 . Děkuji, že mohu sdílet . Kniha tělem drobounká, však duchem veliká. Stejně jako její autorka. Jana.

------------------------------------
A já dnes teprve dočetla Tvou knihu Maruško....já jsem stále tak nabitá tou překrásnou energií Lásky, díky Tobě.....a doslova žasnu, nad brilantností Tvých slov, jak výstižně a tak silně.....Tvé poselství knížky.....přijde mi jak diamant, je vybroušený, tak přesně Tvá kniha, do dokonalosti, není důležité 1000 stránek, ale Tvá kniha, je doslova čarovná. Iveta.

-------------------------------------
Kniha je skutečný poklad, jsem moc ráda, že jsi Marušinko, takovou knihu napsala, myslím, že spoustu lidem ukáže cestu života......Markéta

--------------------------------------
Ahoj Marie,
včera jsem si bez přemýšlení dala pod polštář Tvoji knížku a měla jsem moc krásné sny. Největším dárekem bylo, že jsem se v noci probudila a odříkávala jsem tiše modlitbu "Božský stvořiteli, otče, matko..." V poslední době mám pocit, že jsi probudila hodně moc lidí a že jsi pro Božství jeho fyzická ruka tady, abys se dotýkala a požehnala, skrze knížky, pomůcky a slova. Jsem hodně vděčná. Ani nevíš, co všechno v poslední době se děje díky Tvému čištění. Děkuji. M.
-------------------------------------

Paní Marie,
Vaše knížka je úchvatná. Děkuji Nina.
-------------------------------------
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one