w33a_artwork.jpg
Obraz080.jpg
Obraz008.jpg
Ceeport_Label__1_ezr.jpg
DSC05084.jpg
product_img_54_250x500.jpg
OMLOUVÁM SE. PROSÍM, ODPUSŤ MI. DĚKUJI TI. MILUJI TĚ.
„Aloha wauia oe. Ua kaumaha au. E kala mai `oe ia`u. Mahalo.“

Ať radost a láska proudí z Prvotního Božského zdroje ke každé živé bytosti v celém Stvoření, ať proudí mezi všemi navzájem a ať proudí zpět k Božskému zdroji. Ať se tak stane.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

H O ´O P O N O P O N O - havajské učení o lásce k sobě a tím ke všemu a všem.

Je to čisté vědění a vidění, které harmonizuje život lidem, kteří je praktikují.
stažený soubor (2).jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
stažený soubor (2).jpg
                                                           


                                                                          V í t á m   v á s
                                                                            "Největší a jediné bohatství se nachází v našich srdcích."

                    "Ten, kdo nevěří na zázraky, nikdy je neuvidí. Ten, kdo na ně věří, celý jeho život bude jedním velkým zázrakem." 

                                                                                                                                      autor citátů: Marie Michalcová
IMG_7644.JPG
IMG_7678.JPG
IMG_7869.JPG
                                                                                   A l o h a   K e   A k u a      -      B ů h   j e   l á s k a

HO´OPONOPONO- texty, poznatky od r.2009

26. 9. 2009

Milí přátelé,

již je to týden, co skončily semináře o ho´oponopono v Praze i Brně a ještě jsem nedostala povolení vám své poznatky sdělit.

Jistě mnozí víte, že jsem se seminářů nejen zúčastnila, ale byla jsem v organiz. týmu a strávila s dr. Ihaleakalou a Mary 5 dnů, od rána do večera.

Ve skutečnosti ještě "není ta správná doba", protože již jsem napsala 2x dlouhé povídání, ale neuložilo se to. Tak jsem pochopila, že mám ještě napřed čistit sebe.

Až bude ten správný čas a dostanu povolení, ráda se s vámi o  mé zážitky podělím. Zatím všichni čistěte, co je ve vašich silách.

Omlouvám se. Prosím, odpusť mi. Děkuji ti. Miluji tě.

Pijte modrou sluneční vodu, používejte tužku s kapkou rosy, jezte jahody a borůvky.

Klid a mír ve mně.

S láskou  Marie

 3. 10. 2009

 Tak jsem zase tady a zkusím, co mi bude povoleno napsat.

V Praze na semináři se zúčastnilo 300 a v Brně 200 lidí. V Brně byla srdečnější atmosféra, účastníci se více ptali, hodně jsme se nasmáli, že?  Byly zde převážně ženy! A PROČ?  Dr. Ihaleakala Hew Len řekl, že je rád, že se účastní ženy, protože ženy mají v sobě tu obrovskou sílu změnit nejen svůj život, ale život dalších, t.j. svých dětí, manžela, rodičů, příbuzných, přátel... celý svět ! Když je žena šťastná, je šťastný každý kolem ní a to štěstí se předává dál a dál. Není to nádherné? Toto sdělení  by si měla uvědomit každá žena. A kdy bude šťastná? Když se bude intenzivně čistit, čistit své vzpomínky v podvědomí. My všechny, co jsme na seminářích byly - to už víme! Ostatním to rády předáme nebo se to dozví z knihy Svět bez hranic nebo na různých seminářích, co dělat a jak čistit. Život se neuvěřitelným způsobem zharmonizuje, jen se rozhodnout a vytrvat. Ano, mám takovou zkušenost, mně se to děje!!!

Mluvte se svým podvědomím jako s malým dítětem - laskejte ho, hlaďte, říkejte mu jak jej milujete a jste mu vděčni. Prodloužená ruka podvědomí je práce s kyvadlem! Ptejte se a ono bude odpovídat. Zklidněte se a naslouchejte.

Modlitba Morrnah Nalamaku Simeony, kterou mám na první stránce, je nesmírně účinná! 

Začala jsem přednášet v knihkupectví Rituál a odezva je mimořádná! Mám z toho velikou radost.

Přednáším i v jiných místech, viz rubrika přednášky a semináře.

Klid a mír ve mně i ve vás.

Omlouvám se. Prosím tě, odpusť mi. Děkuji ti. Miluji tě.

S láskou Marie

--------------------------------

I v r. 2010 jsem se zúčastnila 2 seminářů, které vedla dlouholetá asistentka a koordinátorka dr. Ihaleakaly Hew Lena, Mary Koehler. Dr. Hew Len oznámil, že již nebude cestovat a přednášet. / Možná si to ještě rozmyslí :-)/

Semináře byly v Praze a v Bratislavě v měsíci říjnu.

Mary Koehler -  její projev byl velmi milý, žensky jemný, kvalifikovaný a u obou seminářů obdržela od účastníků potlesk ve stoje. Věnovala se převážně práci s vnitřním dítětem, našemu podvědomí. Zdůrazňovala stále čištění, odstraňování vzpomínek a hlavně práci sami na sobě, ne na druhých.

Zdůrazňovala neustále, že pokud člověk nepochopí co je to převzít 100% zodpovědnost za svůj život a chovat se tak jak má, nebude metoda fungovat podle našich představ. Tato metoda se  musí žít a pochopit kdo a co jsem, co zde dělám. Anebo bude fungovat, ale pomalu.

My co jsme byli v org. týmu máme více informací, než účastníci, víme jak a co čistit např. před přednáškami, semináři. Pokud to neudělají ti co přednáší a neví co mají dělat, může se stát, že nebude probíhat vše jak má, negat. energie se snaží překazit co se dá, stále. Vím, o čem mluvím, mám už s tím zkušenosti.

Do této rubriky nechci dávat přepis z knihy Svět bez hranic, to si můžete přečíst sami. Chci se s vámi podělit o jiných informacích. Nemohu předávat vše, ale ode mne se můžete dozvědět mnohem více, mé zkušenosti, zážitky, prožitky, synchronizace / o kterých téměř nikdo nemluví/, zpětnou vazbu. Já tuto metodu denně žiji, už 2,5 roku co vyšla kniha, nemluvím do větru, tak jak si můžete přečíst v rubrice Ohlasy.

S láskou vaše Marie

Klid a  mír ve mně

-----------------------------------------------------

rok 2011

V letošním roce v září 2011 opět se uskutečnil dvoudenní seminář o úžasné havajské technice Ho´oponopono.

Díky Božství jsem byla opět vybrána do organizačního týmu dr. Ihaleakaly Hew Lena. Byla jsem s ním 5 dnů.

Stále se dovídám něco nového, stále více a více se dostávám hlouběji do podstaty této metody a stále více a více ji rozumím, chápu.

Metodu miluji, stala se mou cestou, nemusím již hledat, já se našla.

Je to můj životní styl.  Převzít 100% zodpovědnost za svůj život není vůbec lehké, ale jde to. Vše chvíli trvá, chvíli, než vaše podvědomí začně chápat co se děje, než pochopí, že se obracíte, konečně, na něj, že s ním začínáte po dlouhých letech hovořit. Je šťastné a sťastné udělá i vás.

Je velmi důležité pochopit kdo jsem a co zde na Zemi dělám. Je velmi důležité pochopit, že naše myšlenky, vzpomínky nám náš život utvářejí.

Je důležité pochopit, že vesmírné - duchovní - zákony fungují všem stejně, bez ohledu, zda je uznáváte, či  nikoliv. To už je jen vaše rozhodnutí.

Dostali jsme od Božství úžasný dar v podobně Ho´oponopono. Božství už neví, jak a co jednoduššího nám dát, abychom nalezli sami sebe, abychom objevili čím ve skutečnosti jsme.

Nemám dostatek slov k poděkování a vyjádření vděčnosti Božství k tomu, abych mu poděkovala za to, co mi do života tato metoda přinesla. Přinesla mi neskutečnou svobodu ve všem co dělám.

Dělám to, u čeho se cítím být šťastná, nenechám se do ničeho nutit, když cítím něco jiného. Vaše pocity jsou tím nejdůležitějším ukazatelem, zda jste či ne v harmonii se svoji duší - s Vesmírem.

Dělejte vše tak, abyste tento pocit zažívali. Jde to, jen chtít - nic víc. Chce to, rozhodnout se! Chce to, abyste denně čistili své podvědomí od vzpomínek. Ikdyž jen 1x řeknete miluji tě, nebo děkuji ti - čistíte se. Je to tak nastaveno! Čím více budete děkovat, tím se více budete čistit, tím více se vám váš život bude harmonizovat.

Je to jen a jen na vás.

Přeji vám všem, nekonečný klid a mír v duši, přeji vám všem, ať jste šťastni jako Já jsem.

S láskou Marie


V tomto roce  jsem se ještě zúčastnila dalšího 2 denního semináře  Ho´oponopono s další úžasnou ženou Mabel Katz, učitelkou této metody a spolupracovnicí dr. Ihaleakaly Hew Lena. Jistě ji mnozí znáte, navštívila ČR v roce 2011 2x, na jaře a v prosinci. Je skvělá, milá a na jejím projevu je vidět a cítit, že Ho´oponopono je její láskou a jejím bytím. Také cestuje po celém světě a přednáší.

Na tomto semináři jsem byla jako účastnice, ne členka organizačního týmu. Na semináři byla nabídnuta její nový knížka Tajemství ryzí cesty jak žít, její čistící pomůcky , jako jsou náramky, samolepky...

Jsem vždy vděčna za možnost dalšího čištění a dalšího vzdělávání se v této metodě. Každý z přednášejících nám řekne vždy něco navíc, právě to co potřebujeme ještě vědět.

Tak jak všichni lektoři říkají: metoda je jednoduchá, ale není lehká.  A je to tak.

Stále budeme mít co čistit, protože myšlenky a vzpomínky se ukládají v podvědomí denně, ale záleží jen na nás co se uloží, jaké myšlenky máme.

--------------------------------------------------------------

Rok 2012

Je mi velkou ctí, že jsem se i letos zúčastnila dalších 2 seminářů, jako členka organizačního týmu a tzn., že jsem jich absolvovala již 8. :-) za 4 roky, co metodu praktikuji. Je to skvělé a úžasné. Stále více a více jdu do hloubky metody, stále se více a více čistím a na povrch vycházejí staré, prastaré vzpomínky a já za ně děkuji. Metoda se zjednodušuje. Máme k dispozici více a více čistících pomůcek, což je skvělé, bavíme se.

Chtěla bych se zúčastnit semináře II., letos probíhal v lednu pro celý svět na Havaji a přednášejícími byli dr. Ihaleakala Hew Len a Mary Koehler.

V letošním roce semináře vedla Mary Koehler /USA/ a Nello Ceccon /Itálie/.

Mary Koehler jako asistentka a hlavní koordinátorka dr. Ihaleakaly  je nezopakovatelná, úžasná bytost, která metodu praktikuje 14 let a v jejím životě a životě její rodiny, která je velmi početná, se dějí zázraky. A Nello je velmi milý, tichý a skvělý chlapík.

V mém životě se dějí rovněž zázraky a opravdu se bavím. :-) 

Semináře proběhly v Praze a Bratislavě. Hotely a místo konání vždy vybírá osobně dr. Ihaleakala.

Nejdříve až v březnu příštího roku budeme vědět zda, kde a kdy se semináře budou konat v r. 2013.

Přeji vám všem nekonečný mír a klid. To je cílem této metody. Být v klidu a míru za každé situace, není to jednoduché, ale jde to !

Převzít 100% zodpovědnost za sebe také není jednoduché a celkově práce na sobě je důležitá a je ta nejtěžší v našem bytí. Pokud člověk nepřevezme za sebe zodpovědnost, mnoho se v jeho životě nezmění. Vše souvisí se vším.

S láskou Marie

Klid a mír ve mně

Aloha

-------------------------------------------------------

Rok 2013

Vzhledem k tomu, že dr. Ihaleakala Hew Len s Mary Koehler vedli seminář v Japonském Tokiu, zúčastnila jsem se ještě se dvěmi přítelkyněmi tohoto semináře v nepřítomnosti. To lze také, pokud máte za sebou aspoň jeden seminář osobně u dr. Ihaleakaly Hew Lena nebo Mary Koehler.
Pokud má někdo zájem, jděte na oficielní stránky IZI.LLC.com a tam najdete vše potřebné, lektory, státy, kde se semináře pořádají i ceny.
Dostaly jsme nádhernou novou čistící pomůcku a já dostala inspiraci na nový motiv polštářku útěcha duše.

S láskou Marie
Klid a mír ve mně

..................................................................................


Rok 2014

V roce 2014 se konaly dva velké, hlavní dvoudenní semináře. V Praze 18. a 19. 10. a následně za týden v Bratislavě, taktéž 2 dny v sobotu a neděli. V Praze v krásném hotelu Step, tam se semináře konají pravidelně, přednášel učitel IZI LLC pan Emil Moldovan z Rumunska. Seminář probíhal za velkého čištění, ve velkém klid a míru, účastníci měli málo otázek a harmonie byla naprosto zřetelná a úžasná. V Praze se zúčastnilo mnoho opakujících studentů, kteří již čistí několik let a takto se to projevilo. Přednášející a účastníci byli nadšeni.
V Bratislavě seminář nebyl až tak klidný, otázky padaly nepřetržitě...bylo poznat, že se zúčastnili lidé, kteří neměli přečtou knihu Svět bez hranic a přednášel učitel z Holandska Viliem.
Učastníci byli velmi spokojeni a poprvé za celou dobu seminářů byly účastníkům předány, jako dárek, čistící náramky. Bylo to moc krásné. Náramky předala Marijana Pontoni, která se svým manželem spolupracujíce přímo s dr. Hew Lenem a spravují mu webové stránky.

Pro mě to byl, od roku 2009, 11 seminář. Za všechny jsem nesmírně vděčna, za to, že mě Božství neustále požehnává se seminářů zúčastňovat. Není to totiž samozřejmostí.
Denně děkuji s láskou a vděčností za dary, které dostávám.

Kde se semináře konají a to na celém světě si můžete přečíst na oficielních stránkách www.IZI LLC.com. pro rok 2015 zatím termín nebyl stanoven a uvidíme, zda se seminář bude konat.
Nikdo nic neví.

.............................................................

Rok 2015

Tak tento rok byl jedním velkým zázrakem v mém životě. Přišla mi Božská inspirace, abych nemeškala a navštívila dr. Ihaleakala Hew Lena, to bylo v lednu. Vůbec jsem ani na chvíli nepřemýšela, že by to nešlo. Asi bych si to nedovolila, kdybych se s ním osobně neznala z několika seminářů a nedopisovala si s ním celá léta a neobdržela od něj čistící pomůcku, výrobu polštářků... Na otázku kde vezmu tolik peněz, mi bylo sděleno, že přijdou, to je to nejmenší.
První člověk, který mi přišel na mysl, kdo mě bude doprovázet a praktikuje ho´oponopono byla jedna přítelkyně, ale ta odmítla...a druhý byl Libor Caha. Praktikuje metodu mnoho let, je do ní zamilován tak jako já, možná ještě více! A byla to velmi dobrá volba Božství, protože tento mladík, umí perfektně anglicky, má mezinárodní řidičák, umí s nejmodernější počítačovou technikou a měl i na cestu finance...jedním slovo ideální doprov a partner. Cesta do Kalifornie, města LA - město andělů, jak jinak, že?, se uskutečnila na přelomu měsíce červenec-srpen a těch 15 dnů i s cestou je nezapomenutelných, kouzelných, Božských, nejsou na to lidská slova.Sedmý den pobytu, tak jako ve Stvoření, začaly přicházet a to denně zázraky...v podobě skvělého ubytování, půjčení auta, stravy, zážitků, Ježíšův národ. park, pobyt v nejkrásnějším lese mezi sekvoji starými 2000-4000 LET..atd...a pak sedmý den přišlo pozvání k dr. Hew Lenovi na večeři, kde jsme strávili 3 hodiny, bavili se, zpívali...a nastalo další přátelství s dalšími obyvateli jeho domu. Na naši počest byl další den uspořádán v jejich domě klavírní koncert a bylo nám nabídnuto přestěhování se k nim do domu na zbývající dny pobytu!
Joann, paní, které se o vše v domě a dr. IHHL stará i o organizaci zero-wise, nám celou dobu dělala průvodkyni, naučila hrát tenis jejím způsobem, obdarovala nás neuvěřitelnými čistícími pomůckami a uzavřela jsem s nimi dohodu o spolupráci, výrobu čistícího polštářku s žlutým ibiškem, který se nyní prodává do celého světa. Dr. IHHL řekl, že je to čistící pomůcka století!
A další a další zážitky, které jsou už jen soukromého charakteru a nakonec pozvání na moji vysněnou HAWAII. !

Zde je další důkaz mého čištění a praktikování mého milovaného učení ho´oponopono, které je jen o lásce a zodpovědnosti. Je to čisté vidění a vědění.
Nic neočekávat, čistit vzpomínky, nechat se vést Božskou inspirací /není jednoduché poznat, že je to ta pravá Božská...:-)/ a být zodpovědný za vše a nejvíce za své myšlenky. Ty nám tvoří realitu.

S všeobjímající láskou ke všemu co Je, s neskonalou vděčností Marie, KMM
ALOHA
Jsem vděčná, věčná a nesmrtelná duše, neustále v přítomnosti Boha. A TAK TO JE.
Obraz185.jpg
Část překrásné zahrady u dr. Ihaleakaly Hew Lena v Kalifornii s úžasnou, čistící láhvovou palmou. rok 2015
Nový příspěvek

Nový příspěvek

Praha - Karlův most, září 2012 s Mary Koehler
Nový příspěvek

Nový příspěvek

Ho´oponopono

Čistící pomůcka -  osobní

Nový příspěvek

Nový příspěvek

" Ibišek " /čínská růže/

Plnokvětý zlatý ibiše je překrásná květina a považována za čistící pomůcku století. 

Nový příspěvek

Nový příspěvek

"Orchidea"  

Hladíte-li ji s láskou a promlouváte k ní, odmění  se neskutečnou krásou.

Nový příspěvek

Nový příspěvek

Královská lilie - vonící
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one