w33a_artwork.jpg
Obraz080.jpg
Obraz008.jpg
Ceeport_Label__1_ezr.jpg
DSC05084.jpg
product_img_54_250x500.jpg
OMLOUVÁM SE. PROSÍM, ODPUSŤ MI. DĚKUJI TI. MILUJI TĚ.
„Aloha wauia oe. Ua kaumaha au. E kala mai `oe ia`u. Mahalo.“

Ať radost a láska proudí z Prvotního Božského zdroje ke každé živé bytosti v celém Stvoření, ať proudí mezi všemi navzájem a ať proudí zpět k Božskému zdroji. Ať se tak stane.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

H O ´O P O N O P O N O - havajské učení o lásce k sobě a tím ke všemu a všem.

Je to čisté vědění a vidění, které harmonizuje život lidem, kteří je praktikují.
stažený soubor (2).jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
000FlowerofLifeonMetatronsCube-300x300.jpg
stažený soubor (2).jpg
                                                           


                                                                          V í t á m   v á s
                                                                            "Největší a jediné bohatství se nachází v našich srdcích."

                    "Ten, kdo nevěří na zázraky, nikdy je neuvidí. Ten, kdo na ně věří, celý jeho život bude jedním velkým zázrakem." 

                                                                                                                                      autor citátů: Marie Michalcová
IMG_7644.JPG
IMG_7678.JPG
IMG_7869.JPG
                                                                                   A l o h a   K e   A k u a      -      B ů h   j e   l á s k a

Založila jsem novou rubriku

-----------------------------------------

Zjistila jsem totiž, že jsem nemístně skromná a že nádherná psaníčka a ohlasy lidí, kteří se zúčastňují mých přednášek a seminářů si nechávám jen pro sebe. Proč se o ně nepodělit i s vámi? Velmi mnoho jsem jich neuložila, což mě opravdu nyní mrzí. Tak to nyní chci napravit a ukázat, jak si lidé po mých seminářích, začínají svůj život harmonizovat, chápou kdo jsou a kam směřují. To je můj úkol zde na Zemi. Ne pomáhat, každý si musí pomoci sám, jen ukázat na sobě, jak to jde i jinak - podstatně lépe, s vírou, radostí, humorem a hlavně s LÁSKOU. Ukázat jen směr - jít už musíte sami.

 Seminář v Brně u Lenky Singerové - 30. 10. 2010

Jan Mexo Rehak 01 listopad 2010
Tímto chci ještě jednou poděkovat za seminář Ho'oponopono - byl super. Myslím a vím,     že množství čištění, očišťování a vymazávání, které na semináři proběhlo, bude mít úžasný    dopad na nás všechny.
Klid nade všechno očekávání,
Honza
 

 

 Seminář v Napajedlích - 21. 11. 2010

- Milá Maruško ať Bůh a Andělé Tě opatrují, ať můžeš dělat takové semináře, jak včera v Napajedlích. Kdybych měla křídla, tak poletím, tak mi bylo krásně a teprve v Tvém podání jsem spoustu věcí pochopila a začínám díky Tobě brát život jinak. Jsi pro mne Anděl a moc Ti děkuji. S láskou Marie - co měla problém s otcem.

------------------------------------------------

- Mnohokráte děkuji za vše - vše dobré

   omlouvám se, prosím, odpusťte mi - miluji - děkuji

 František
----------------------------------------------------------
 
Milá Maruško,
vzhledem k tomu,že na semináři nebyl dostatečný časový prostor,ráda bych Ti ještě jednou poděkovala.
Dnešní odpoledne bylo pro mě velkým přínosem přínosem nejen v upřesnění si technik a poznání nových technik,ale díky Tobě,prostředí i nám všem zúčastněným, jsme se všichni mohli pokoupat:-)) v nádherných energetických vibracích,což je nesmírně důležité.A naše trojice-Renata,Boženka a já jsme se jednoznačně shodly na tom,že jsi rozhodně člověk v pravý čas,na správném místě,neboť jsme Ti beze zbytku věřily,že to,co "kážeš",také žiješ. Lecčím už jsme si prošly a já osobně za těch 18 let ,od svého probuzení,jsem poznala už hodně lektorů,u kterých to takto-jako u Tebe- nefungovalo.I proto už jsem informace chtěla přímo od Dr.Lena...Ale jsem velmi vděčná,že jsem se setkala právě s Tebou.Děkuji.
   Říkala jsi,že Ti přišla inspirace,že máš časem vydat materiál,jak Ho´oponoponofunguje lidem v praxi.Takže i já se podělím-v pravý čas-se svým životním příběhem,protože prostě vím,že HPN funguje.
Pohladila jsi mě dnes po dušičce,pokusím se o to i já.
Posílám dva soubory,jsou to 2 písničky z nově natočeného CD naší Iluze (se kterou se iluze tady pokoušíme bourat:-)) ).
První komentovat nemusím a druhá je Kantorská hymna,humorně vypovídající o nefungujícím školském systému:-)),tak třeba Tě pobaví,protože humor je přece jednou z nejsilnějších lidských energií:-)).
 
Krásnou noc i zítřejší den,i dny příští...
 
OOMD
S láskou Martina Podešvová (ta protivná baba :-)):-)) sedící na semináři naproti Tobě:-)):-)) ).
---------------------------------------------------
 
Milá Marie,
 
přijmi prosím od nás veliké poděkování za včerejší přednášku. Slova nedokáží vyjádřit pocity vděčnosti a to co jsi zanechala v našich srdcích. Bylo to nádherné odpoledne plné lásky a souznění. Jsme vděční za všechny dary, kterými jsi nás obohatila.
    Jaká byla cesta? Velice mě mrzelo, že vše bylo na konci už ve spěchu. A musela jsi stihnout autobus. Nemohla jsi si ani vydechnout a sníst menší občerstvení k večeři. Vždyť jsi skoro nic nejedla celé odpoledne.
Také jsme večer zjistili, že v přehrávači zůstalo tvé CD.
    S láskou vzpomínáme a těšíme se na další setkání. Včera jsem ti říkala, že mi pořád běhá v hlavě lednový termín a včera při úplňku mi přišlo, jak nádherně se bude čistit právě s ubývajícím měsícem, tedy právě v tomto období, které nastalo. A vzápětí přišla myšlenka dalšího termínu 23.1.2011, kdy bude těsně opět po úplňku. Ale rozhodnutí nechám na tobě, jsi ta nejdůležitější. Když autobus odjel oba jsme vzhlédli k obloze, kde byla nádherná scenérie měsíce zalitého nádhernou září. Děkujeme.
 
Marie přejeme ti krásný den a s láskou objímáme
Hanka a Miloš
---------------------------------------------------------------
 Naše milá Maruško,
 je úžasné,jak naše radost roste geometrickou řadou...:-)).To je prostě paráda!!! Kéž by tento energetický "pink-ponk":-))chápalo čím dál víc lidiček...a vo to gou-podpořím každého,komu tento záměr vnitřně věřím.
 A z Tebe to skutečně jde a jsem za to moc vděčná.
 Pro mě jsi velmi statečná bytost,která se vydala za hlasem své duše,bez ohledu na strachy(hlúpučké prográmky:-)) )z ne zcela vědomě známých vod...
  A ještě se s Tebou velmi ráda podělím o pokračování včerejšího čištění,neboť přišla inspirace,která se mnou "koketovala":-)) už delší dobu a cítím,že po včerejšku zavál čerstvý vítr do plachet,ještě si to odrosokapičkuji a skočím...:-))...
  A ode dneška máme doma novou bytůstku-nádhernou,drobnou,něžnou,orchideu Amálku-.Což je taky velká výzva pro kočičku a papouščici,které se s ní "musí"naučit žít,respektovat ji a neokusovat ji,protože je pro ně jedovatá...aspoň že toho pejska nebude zajímat:-)).
 O Tvé lednové návštěvě Napajedel už vím od Hiršů i jim jsem včera psala email,neboť pro mě jsou sametoví,spolupracující JIN-JANG v přímém přenosu:-)).
S láskou na Ťa myslím.
 KMP
----------------------------------------------------
- Milá Marie, právě přišlo krásné psaní a velice pravdivé. Jsi sluníčko, které
přišlo mezi nás, do malého městečka. Vážím si toho velice.
Krásný večer Hanka
 
-------------------------------------------
Přednáška   -  18. ledna 2011 - Knihkupectví Ryšavý Brno
Dobrý večer paní Michalcová,

prvotně bych Vám chtěla moc poděkovat za dnešní zážitek z Vaší přednášky.
Je to pro mě celé úchvatné. Stále mi běží spousta věcí hlavou a přicházím na další souvislosti a věci, o které bych se s Vámi chtěla podělit.
Jitka
----------------------------------------
Přednáška  - 26. ledna 2011 - Esoter. knihkupectví Rituál, Brno
Úplně skvělý, brečela jsem na přednášce a odcházela jsem jako nový člověk. Byla jsem uvnitř klidná, spokojená, naplněna krásou, láskou a mírem. Bylo to něco úžasného. Jsem šťastná a spokojena. Klid a  mír v tobě. Miluji tě.
Boňka J.
----------------------------------------
Seminář -  12. 2. 2011  Plzeň
Milá Marie,

Chci Ti napsat, že jsi báječná ženská a jsem moc ráda, že jsem Tě poznala osobně.
Jsem moc ráda, že jsem měla tu čest zúčastnit se Tvého semináře a poslouchat Tvé zkušenosti a zážitky.
Jsem moc ráda, že mi řízená náhoda přivedla do cesty knihu Svět bez hranic a díky ní i Tebe,
Marie, děkuji Ti, byl to pro mě dnes nádherný den.

Když jsme dnes mluvili o tom, jak často kdo metodu používá, přiznala jsem, že nejsem pravidelný "uživatel". Kombinuji a to zcela bez úmyslu, tak nějak intuitivně afirmace MOOD a afirmaci či modlidbičku, která mi většinou přijde na mysl každé ráno, když cestuji do práce a já pak s úsměvem sleduji, jak se lidi kolem začínají lehounce usmívat a nebo se přinejmenším přestanou zarputile mračit.
S láskou měj se a směj se.
Markéta
---------------
Milá Maruško, ještě jednou děkuji za nádherně prožitý a naplněný den s krásnými novými energiemi očištěnými od minulosti...Posílám jednu známou báseň, která mně vyvstala na mysli od té doby, co jsem si vytáhla kartičku Pokora...píše se v ní mj. o Kapičce rosy...neuvěřitelné a přesto skutečné...Mír ve mně...Renata
 
Pokora - J.Wolker
„Stanu se menším a ještě menším,
až budu nejmenším na celém světě.
Po ránu, na louce,... v létě
po kvítku vztáhnu se nejmenším.
Zašeptám, až se obejmu s ním :
„Chlapečku bosý,
nebe dlaň o tebe opřelo si
kapičkou rosy,
aby nespadlo.“
------------------------------------
Milá Maruško,

v sobotu jsem se zúčastnila Tvé přednášky v Plzni. Tvůj osobní příběh je nádherný, inspirující, vtipný a hlavně celé poselství přibližuje nám, hledajícím. V některých aspektech je mi srozumitelnější než kniha. Moc za to děkuji! Již několikrát jsem začala s čištěním a zažívala krásné chvíle. Po čase jsem ale vždy podlehla negacím a přestala. Nyní čtu zase knihu a stále čistím.
Děkuji za toto nakopnutí!!! Také mi teď vyvstává spousta dalších otázek, takže se určitě na nějakém příštím semináři zase potkáme, či na osob. konzultaci.

Krásné dny přeji!!!!
MILUJI TE, OMLOUVÁM SE, PROSÍM ODPOST MI, DĚKUJI TI

Klára Kozlíková
------------------------------------
Seminář 20. 2. 2011 Rituál Brno
Dobrý večer Marie
Děkuji za Vaši včerejší přednášku v krásném prostředí knihkupectví Rituál.Upoutala jste mně svoji přesvědčivostí, tím jak žijete to, v co věříte.
Dnes mi kamarádka říkala, že je škoda, že jsem nepřišla na kurs břišních tanců, protože je zrovna včera naše lektorka učila havajský tanec. Na to já jí samozřejmě odvětila, že jsem byla na havajské metodě odpouštění a čistění.Myslím si, že to je symbolická synchronizace.
Přeju Vám hodně štěstí
Jarka
----------------------------------- 
Milá Maruško,
Setkání s Tebou a dalšími lidmi bylo velmi podnětné. Celé setkání bylo plné klidných energií a bylo krásné.
Dívám se na láhev a andílky ... barva modře je jiná. Ty z Ikei mají trochu jedovatý odstín. Ta od Tebe je modrá.
Schovala jsem vázy do komory a nějak je upotřebím ... nebo ne. :o)
Hodně jsem přemýšlela o tom v čem se liší Zákon přitažlivosti a Hooponopono. Kamarád si myslí, že je to stejné .... Je mi to líto, ale vím že není.
Včerejší seminář mi hodně hlouběji upřesnil podstatu. Člověk poslouchal a vnímal a návrat ke knize bude zase trochu jiný a nový.
Děkuji
Ivlia
----------------------------------
Přednáška - Esoterický festival Třinec - 5. 3. 2011
Milá paní Marie,
zůčastnila jsem se Vaší přednášky 5.3.2011 v Třinci a rozhodla jsem
se Vám napsat.
Kniha Svět bez hranic se mi dostala do rukou loni na podzim a již po
prvních přečtených stránkách jsem pochopila,že je to to nejlepší co
mně v daném období mohlo potkat.I já jsem četla jedním dechem a byla
v němém úžasu,jak málo stačí,aby byl člověk šťastný.V mém srdci se
probudila touha dostat se na nějakou přednášku a slyšet o HO'
oponopono i na vlastní uši :-))   Dlouho se nedělo nic a nic
neupoutalo mou pozornost na tolik,abych měla zájem se toho
zůčastnit.Téměř celý svůj život se řídím svou vnitřní intuicí a
vytuším,co je pro mně to pravé.A tak,když jsem uviděla program
Esoterického festivalu v Třinci a přednáška Ho'oponopono,byla jsem
na omdlení.Veděla jsem,že tam prostě musím jít a musím to slyšet.
Trochu jsem měla obavy,kdopak to bude přednášet,copak to bude asi za osůbka a bude mi sympatická?Když jsem Vás uviděla,byla jsem šťastná.
Jste moc sympatická osůbka a neuvěřitelné sluníčko,tak vřelý a
upřímný úsměv se v dnešní době moc nevidí,rozdáváte ním krásné teplo
a máte krásné poslání,které umíte předat lidem.Ani nevím,proč Vám to
píšu,ale prostě cítím,že to tak má být.Během Vašeho poutavého
přednesu,mě i mému manželovi místy tekly slzy z očí.Pořád přemýšlím
jestli to bylo dojetí,ale spíš ve mě převládá pocit,že to byla
vnitřní očista.Jsem nesmírně vděčná,že jsem měla možnost Vás potkat
a slyšet a děkuji za krásnou energii,kterou jste nám v sobotu
předala,za nový povzbudivý impuls do našeho života :-))

Mějte se moc krásně s díky Martina a Petr
-------------------------------
 
Drahá Maruško,
chtěla jsem Vám tímto emailem poděkovat. Byla jsem na ezoterickém festivalu v Třinci a vy jste zde měla přednášku o ho´oponoponu. Čím déle jsem Vás poslouchala, tím jsem si byla jistější, že tohle je má cesta, že tohle je směr, kterým se chci vydat. V této chvíli prožívám období velkého hledání sebe sama, protože jsem se někde ztratila. Zapomněla jsem, kdo jsem a jen se dlouhou dobu plácala na místě. Ale díky Vám jsem si koupila knížku "Svět bez hranic" a čtu si ji, pomalu a pečlivě, protože se bojím chvíle až ji dočtu, tolik mi dává. Konečně se v mém životě objevilo něco, co mi ukázalo věci, které nevím. Hodně při čtení pláču, protože některé věci se mi pořád nedaří, pořád nejsem schopna přijmout zodpovědnost, a tak si jen opakuji čtyři věty a snažím se očistit. Nemůžu říct, že by se v mém životě objevil nějaký zázrak, ale vím, že tohle mi pomáhá najít mou cestu. Vím, že kdybych se neočišťovala, tak je mi mnohem hůř. A za to Vám velmi děkuji!

Děkuji Vám, s láskou a vděčností  Karla G.
---------------------------------------------------------------------- 
Přednáška - Skleněná louka Brno, 13. 3. 2011
Dobrý večer paní Michalcová,
Moc děkuji za krásnou přednášku ve Skleněné louce v Brně 13.3.2011, byla prostě úžasná. Mluvila jste tak přesvědčivě, hlavně srdcem, věřila jsem Vám vše. Jste úžasná.
Metoda je tak jednoduchá, jsem sice trošku skeptická, ale od neděle čistím , čistím, čistím. Nevím jestli zrovna metoda Ho’oponopono zafungovala, ale dnes mi manžel oznámil, že se včera rozhodl přestat kouřit. Je opravdu silný dlouholetý kuřák. Často trpí na nachlazení a kašel, ale stejně nehodlal přestat kouřit. Dnes mi to jednoduše oznámil. Byla jsem v šoku !!!!!  Jen tak dál bude to super.
Mějte se krásně a snad vás osobně uvidím na některém z Vašich seminářů.
Lenka J.
--------------------------------------------------------
Dobrý večer, Marie,
ještě jednou ti chci poděkovat za skvělý seminář, lidé toho byli plni a nadšeni. Těším se na další spolupráci.
LN
-----------------------------------------------------------------------------
Brno Rituál - 3. 4. 2011 - seminář
Paní Michalcová, velice děkuji za krásné setkání. Ráda jsem vás poznala. Sedím doma v křesle a rozjímám, volně dýchám a jsem šštatná, že mohu je tak být. Jsme vděčni s manželem oba za Poznání, které se nám dostává, je to velký Nebeský Dar. Děkuji a přeji i vám krásný večer a příjemné dny.
Marie P.
---------------------------------------------------------------------------------
Dobry den,

jeste jednou bych Vam chtela podekovat za nadherny zazitek v nedeli na seminari. Jsem toho stale plna. Cely den si prerikavam 4 vety, pripadam si jako silenec a je mi krasne:-)

Vcera jsem mela dva krasne zazitky, na kterych jsem si overila jak krasne to funguje. Sla jsem si koupit cervenou penezenku. Jedna moc velka, druha mala, treti se mi nelibila designem...nakonec jsem si rekla ... co vlastne hledas? Tak jsem si ji predstavila, akorat velikost na penize a uprosted stribrne srdicko. Vesla jsem do dalsiho obchodu, hrala tam dobra pisnicka a tak jsem zacla tancovat , prodavacky se zacly smat. Predstavte si, ze mely prene penezenku, kterou jsem si vysnila:-)

Jeste k tomu mi vcera dosel balik z Indie, ktery jsem si myslela, ze se nekde uz musel ztratit. a dnes mi volala kamaradka, ze jeden jeji klient ma zajem o moje preklady knih o lecive sile vody! KRASA, nemam slov. Kazdou udalost jsem obrecela, a opakovala formulku o to intenzivneji.

 Vecer jsem si na youtube.com nasla rozhovory s panem Hew Lenem, je to nesmirne charismaticka osobnost. Krasne se posloucha a bavi mne svym pristupem a projevem! Je uzasny.

A Vase webova stranka se vsemi andilky a obrazy je naprosto bozska.
 
Petra
-----------------------------------------------------------------
Seminář Prachatice - 29. 4. 2011
Měla jsem tu krásnou příležitost zúčastnit se semináře v Prachaticích, který se uskutečnil díky tomu, že paní Michalcová dostala inspiraci a nabídla mi , že do Prachatic přijede a povede tu seminář. Ještě teď jsem plná vděčnosti, protože díky ní jsem se opět probudila a zase jsem začala čištit, protože jsem to v poslední době  "trochu zanedbávala" . Asi nejtěžší úkol v této metodě je vytrvat a neustále- každý den čistit, říkat 4 věty nebo jen Miluji Tě, Děkuji Ti nebo používat pomůcky, protože jinak je to velmi jednoduché a hlavně to člověk může dělat sám, bez jakékoliv pomoci. Jednodušší to snad ani být nemůže. To nejtěžší je VYTRVAT a NIC NEOČEKÁVAT.
Pochopila jsem také, co je to synchronizace a co znamená. Díky Marušce si zase můžu věřit a  vím, že nic jiného už hledat nemusím, protože jsem "TO" našla. Samozřejmě nebudu očekávat, že budu pročištěná už příští týden nebo za měsíc, ale vím, že každý den něco vyčistím a tím se zbavím vzpomínek, které už nepotřebuji.
Maruško děkuji Ti za krásný, pohodový seminář plný inspirace a děkuji za naději, že nemusím žít ze vzpomínek, ale z inspirace.
Ze srdce Ti Děkuji
Jitka
KMM
---------------------------------------------------------
Seminář Brno - Apart City Hotel - 8. 5. 2011
Milá paní Marie, ještě jednou Vám touto cestou děkuji za nádherně prožitý den s Vámi, který mne obohatil a byl pro mě velkým přínosem.
Hezký nedělní večer
Přeje Látalová
------------------------------------------------------------
Seminář Brno - Rituál, 19. 6. 2011
Milá Maruško ,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za celou neděli , jakou jsem ještě nezažila. Váš seminář mi dal mnoho a myslím že na další ,který bych chtěla určitě opět absolvovat, nedojedu sama neboť můj muž mě bude určitě doprovázet.Řekla bych , že ho to oslovilo .
 Tak ještě jednou děkuji . Přeji pěkný večer Ivana P.
------------------------------------------------------------------
Seminář Plzeň - 25. 6. 2011
 
Milá paní Michalcová,
                                jsem velmi ráda,že jsem Vás poznala.Před deseti lety jsem nesměle vykročila duchovní cestou,abych zjistila
proč vůbec žiji.Na této cestě jsem potkala spoustu lidí,ale Vy jste mě oslovila nejvíc.Nejenže o Ho´oponopono mluvíte,ale tím žijete.
Vnímám Vás jako krásného,čistého člověka s upřímným srdcem.
    Děkuji
 
  Po včerejším semináři v Plzni jsem hned začla pracovat na mém vztahu se starším synem.A pochopila jsem jak užasným zrcadlem mi syn je.
Pracuji totiž ve firmě mého exmanžela a mých synů.Dala jsem výpověď,u cizí firmy bych cítila úlevu ale,že odcházím od synů cítím smutek a
to mi ukazuje můj starší syn.
 Jak je to prosté a krásné.Začla jsem plakat,když mi to všechno došlo,a po chvíli i smát.Tolik jsem toužila změnit svůj život a právě syn
mou změnu odstartoval (o velikonocích mi pustil film Tajemství,který mě dovedl k Ho´oponopono).
 Seminář jsem navštívila v době,kdy jsem bez partnera a končím v zaměstnání,takže věřím,že díky Ho´oponopono začínám
žít nový život :-) ,tato technika mě naučila žít přítomným okamžikem a prožívat nádherné spojení s Božstvím.Klid a mír začíná u mne.
 
S láskou Yveta M.
----------------------------------------------------
Seminář 26. 2. 2012 Apart City Hotel Brno
Ďakujem Vám veľmi pekne za všetko :) Seminár bol skvelý a už sa teším,
keď stretnem ďalších ľudí, ktorí milujú HO´OPONOPONO.
Kiežby už bol september :)
Libor - Slovensko
......................................................
Přednáška 10. 3. 2012 - Třinec
Jsem nadšená, že jsem se dostala na Vaši přednášku! Doma mi dcerka řekla, že jsem asi cáklá :)))) když jsem ji ukázala jak má kapat rosou :)) ale dělá to, směje se a dělá to.
Jste mi velmi sympatická a přeji Vám krásné zážitky na každé přednášce a ať se Vám prodávají Vaše krásné polštářky, viděla jsem na Vás, jak jste nádherně hrdá a já se nedivím, také bych byla!
Karin
-------------------------------------------------------
 
Vaše přednáška v Třinci byla úžasná.
K.
-------------------------------------------------------
Dobrý den paní Marie,

byla jsem v sobotu 10.3.2012 na Vaší přednášce Ho´oponopono v Třinci. Jsem nadšená z Vašich slov a z Vašeho projevu. Energie z Vás pohltila jistě všechny lidi v místnosti. Bylo to úžasné.
Děkuji:-) Darina
 
------------------------------------------------------------------------
13. 4. 2012 Radnická 4, Brno - setkání praktikujících metodu
Pekný večer prajem. Chcel by som Vám poďakovať, že som mohol v piatok prísť na priateľské stretnutie. Neočakával som, že by som mohol odtiaľ odísť taký spokojný. Všetky nezrovnalosti, ktoré som ohľadom ho´oponopono mal ste nám pekne vysvetlila. Veľmi ma to uchvátilo a dúfam, že toto stretnutie nebolo naše posledné.
Jakub
------------------------------------------
Maruško děkuji, dnešek mi moc pomohl, už jsem to potřebovala.
Bylo to příjemné.
Olga
------------------------------------------
Aloha Marie! Děkuji, děkuji, děkuji. Miluji tě. Bylo to úžasné, smála jsem se, nádherně jsem se spojila s vnitř. dítětem při meditaci, všechno krásné. Děkuji.
M. L.
-----------------------------------------
Na tento večer nikdy nezapomenu.
R. B.
-----------------------------------------
Taková setkání by to chtělo častěji.
P. R.
-----------------------------------------
Děkuji moc. Přišla jsem domů a začala jsem malovat...namalovala jsem 3 obrázky, já, která to neumí! Doma nechápou a já taky ne. Maluje mi to samo! Nestačím se divit. Jsem v šoku. Ten pátek mi udělal moc dobře. Ještě jednou děkuji, mám Tě moooc ráda.
O.
----------------------------------------
 Seminář 11.11.2012 Brno

Maruško dobrý den, ještě jednou Vám chci poděkovat za úžasný seminář :). Všechny zúčastněné nasměroval přesně jak měl, nepřestávám žasnout :). Mohla bych si prosím u Vás také objednat Vaši připravovanou knížku? Prosila bych zatím 3x. Děkuji! Peťa. Přeji krásný den.
 
 

--------------------------------------

Přednáška v Třinci - březen 2013


Milá paní Michalcová,

zítra to bude týden, co jsem Vás spatřila a vyslechla si Vás s láskou na Vašem semináři.

 

Po celý tento týden jsem na Vás nezapoměla, budete navždy v mém srdci.

Po celý týden mě provází radost a láska, zářivější a silnější než kdykoli předtím.

Po celý týden referuji o Vás, Vaši přednášce, o metodě Hó oponopono každému milému člověku, který si o to požádá.A jak? Synchronizací.Jdou mi do cesty jako kamínky Jeníčkovi a Mařence ve tmě v tmavém lese na cestě Domů...

 

Můj život je protkám- jako i Váš- spoustou bolesti, trápení...které mě láskou, vírou,pokorou k Bohu a prací na sobě vedly cestou uvědomění, pochopení,přitahování..dál ke světlu.

 

Provázely mě  knihy D.Virtue,L.Byrne,D.Walshe,M.Emoto, Anastasie- od Megreho....spousta krásy..

Knihu od J. Vitaleho jsem koupila mému milovanému muži k narozeninám, o metodě jsem se několikrát doslýchalala- od P.Marušky Janšové(tarotové numeroložky) a jiných milých. Jedna milá bytost mě naučila  Milovat,odpouštět- omlouvat se, prosit o odpuštění, poděkovat.Snažila jsem se.Miluji. Má duše cítila podvědomě, že mě čeká setkání.

Nadešlo.Právě setkání s Vámi, která jste se mi stala posledním a mezníkovým ,hlavním potvrzením všeho- co cítím, dělám a vnímám a stala jste se toho "spínačem ".

Moc jsem se těšila na tento seminář. Vybrala jsem si za ten den právě jej.

Jen jste začala mluvit - já děkovala Andělům, že říkáte, co jsem si přála slyšet, že mluvíte- jak jsem toužila slyšet milujícího zářivého šťastného člověka, který ví- odkud dary přichází a umí s nimi s láskou a pokorou zacházet.

 

Mluvíte s odhodlaností, láskou, čistotou a upřímností a vlastním příkladem ze života i s ukázkou vlastních chyb a ponaučení....  také tak mluvím, když přednáším rodičům na třídní schůzce o jejich dětech, o lásce, kterou v sobě mají a kterou potřebují...o krásách jejich dětí, které někdy přes všechny starosti, shon a nevíru v nich ani nevidí...

 

Tímto, co Vám píšu, paní Michalcová, Vám za vše chci složit nejhlubší poděkování, s pokorou a radostí jsem přijala každé slovo a uvědomila a přiznala si poslední nepřiznané .

Jsem Vám vděčna a budu v tomto životě navěky -za Vaši lásku,o kterou jste se s námi podělila,s  kterou jste nám sdělila největší tajemství šťastného naplněného života na Zemi.

 

Budu se Vás modlit a děkovat v myšlenkách.

Ráda si na Vašich stránkách objednám Váš polštářek.

A až se objeví i můj - Duhový- :-)...

 

S láskou a radostí  Irena

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one